Křovinořez Stihl nestartuje



Stránky: 1,  2   
host - 224.5 (?) 
1.8.2010 9:45, zobrazeno: 63120x

Dobrý den mam problém, děda má křovinořez Stihl přesný typ nevím. Sekal sekal a po určité době mu motor zhasnul. Tak tento křovinořez nechal vychladnout a poté motor zase naskočil. Po určité době ani toto nepomohlo a nyní již motor nejde nastartovat vůbec. Myslíme si, že by to mohlo být zapalování, které je tepelně velmi namáhavé, protože je blízko výfuku. Jiskru to neháže. Prosím jestli máte někdo s ímto zkušenosti poraďte. A popřípadě cenu za nové zapalování děkuji. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 145.84 (?), 1.8.2010 12:58

Zdravím, jakou barvu měla ta část zapalovací svíčky která je ve spalovacím prostoru bezprostředně po projevení poruchy. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 224.5 (?), 2.8.2010 18:34

toto bohužel nevím děda se to snažil opravit dříve než jsem to viděl, jinak typ křovinořezu je Stihl FS85, zkouším vše abych našel na internetu kolik stojí zapalovací modul a nemohu nic najít, kdyby jste věděl děkuji za ochotu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 106.66 (?), 2.6.2012 22:06

Dobrý den.

Mám problém s křovinořezem Stihl.Nechce nastartovat a je jedno jestli je studený nebo zahřátý.Na stý pokus chytne a pak už jde bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 156.23 (?), 2.6.2012 23:11

To je u Stihlu normální, vůbec bych to neřešil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 236.166 (?), 2.8.2013 10:09

Dobrý deň,

mám problém s krovinorezom stihl fs 38, nechce naštatovať a nechce natahať palivo do cuapáku čo je na karburáatore. Vymenil som hadičiky aj cupák, vyčistil karburátor aj palivovy filter. Zistil som, že keď dám dolu vzduchovy filter a zatavim prívod vzduchu a zatlačim na cupák tak mi benzín tam bez problémov natečie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Hánzik - (3) - 83.86 (?), 6.10.2015 7:17

Vyřešil jste to nějak nakonec? Co tomu bylo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 191.186 (?), 3.6.2012 9:39

Počet startovacích pokusů neudává nic o tom, jak je stroj zatížený, kolik let je v provozu a s jakou údržbou, co bylo dosud provedeno na odstranění závady. Z  "užitečné" poznámky si nic nedělejte, že je to u Stihlu normální, u Hq 323 R je zase stejně "normální", že se Vám motor točí jen na ohnuté hřídeli a obsluha čeká, kdy jí motor nafackuje. Fotkami mohu doložit. Vyměňte palivový filtr a vyčistěte sítko karburátoru. To je základ problémů po delší době provozu, svíčka. Co máte za model? Pro zajímavost obec i město používá Stihl přístroje a normální je právě to, že jim startují bez problémů i to mohu doložit. Zřejmě to tak není od začátku, proto jste musel poznat, že došlo postupně ke změně a tím problémům se startováním. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 104.155 (?), 3.6.2012 20:17

No, mám spoustu a spoustu let křovinořez myslím FS80 a prodávali mě ho s tím, že musí nastartovat do 6 škubnutí a celkem je to pravda. Takže nový filtr paliva i vzduchu, svíčka a seřídit 2 šroubky a k tomu třetí šroubek. Jinak pokud Stihl dělá křovinořezy alespoň tak jako před 15 lety do ničeho jiného bych asi nešel. Nějaké závady byly (kdybych byl důslednější, asi bych se většině vyhnul), loni jedna málem fatální, ale i ta mě přesvědčila o kvalitách Stihlu), o tom až někdy jindy, až bude víc času.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 209.63 (?), 5.8.2013 17:17
Souhlas.Jinak nevím kdo by dával mimo stihlu 5let plnou záruku právě na zapalování.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika