Křovinořez na sekání trávy na pozemku



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 8.20 (?) 
24.5.2016 20:15

Zdravím, zkuste nasadit strunovou hlavu, pak se teprve ukáže potřeba výkonu. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
lukkkas123 - (10) - 228.92 (?), 24.5.2016 20:33

Tak teď jste mě všichni dostali... už nevím co koupit :) :) :)

Když se dívám na stihl tak je dražší než honda (model fs 100 - 130) a navíc nemá v základu ani strunovou hlavu a většinou jen jednoramenní popruh, prostě všechno se dokupuje 

Stiga - 435 to je neskutečně velký a docela těžký mamlas

DOLMAR MS-4300.4 U - ten je v té ceně hondy s antivibrační úpravou 

MS-430.4 U - případně tento je levnější píšou nějaký pružinový tlumič pro snížení vibrací  ...

Nic jiného není v podstatě k proovnání  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 247.97 (?), 24.5.2016 21:34

Pane Lukáši,  je to jednoduche, neriadte nikym v tomto threade. Samozrejme ani mnou. Odznelo tu dost argumentov, zvážte ich, pripadne si overte - aspon na internete. Ak sa da, omakajte si stroj, nechajte si ho nastartovat, ak sa da.

Rozhodujete sa pre seba, rozhodnite dobre. Želam vam dobru volbu.

PRE VAS dobru volbu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 6.165 (?), 24.5.2016 21:59
Já bych po zkušenosti se 4 taktem zase nekoupil 2takt. Nemusím míchat směs, nemám zapařenou hlavu od ochrany sluchu, seču v lepším ovzduší, mám radost z práce. Nádrž ani nevyjedu a posečeno. K mašině byly velmi kvalitní popruhy. Stroj je překvapivě tichý a nevibruje. Seču 1000 m dolmarem 335 trávu nechávám po kolena.Sečení 4 taktem zdar.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 84.190 (?), 25.5.2016 7:16

Co jste čekal.Tak je to tu vždycky a nejen tady.Rozebraly se tu bely a odkud vítr fouká.Za tu dobu nikdo neví jakou máte potřebu, co budete ročně dělat.Teď to čtu.Vy máte stavební pozemek 650m, možná na dlouhodobou investici.Nebo budete stavět? Někomu kdo má koně se to vypást nedá, sekačka v tom buď nejede a nebo prostě není.Tráva loni vyrostla jednou a druhé seno už pomalu nebylo.Zajímá mě, co s tou metrovou všehochutí potom děláte.Na 10hodin ročně vám stačí...    Nekoupil bych ale nic za 3800 s obsahem 50cmm to je děs, já to viděl už ten zvuk.Nekoupil bych nic nad deset tisíc.Taky názor ne?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.6 (?), 25.5.2016 8:54

Jen pro upřesnění - Robin není 4T od Mitsubishi, ale od Subaru. Navíc nemaže čerpadlem, ale používá tzv.přítlakový systém mazání, kdy používá přetlak a podtlak, vyvozený pístem ve válci. Je tam přepouštěcí ventil, kterým proudí olej po motoru. Zvláště EX035, který se používá u Dolmar MS 335, je perfektní. Slabší EX025 je vhodná na vyžínač, je už slabší. Teď mají u Dolmaru ještě silnější motor s 43 ccm - zatím nej 4T pohon pro křováky na trhu.

Honda je bez diskuze - dostupné náhradní díly, velmi solidní spolehlivost.Někteří si v mém okolí na moje doporučení Hondu UMK koupili a vrní blahem - zvláště Ti, co dělali s 2T si chválí velmi snadný start a tichý chod motoru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lukkkas123 - (10) - 228.92 (?), 25.5.2016 12:09

Už jsem rozhodnutý, že půjdu do HONDA 435. Pro moje potřeby by měl bezproblémů dostačovat a navíc budu mít dobrý pocit z kvalitního výrobku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 63.248 (?), 25.5.2016 12:43

no moc kvalitne tam okrem originaleneho motora Hondy asi nebude, neviem ci sa to zmenilo, ale niekedy to bola pre EU talianska skladacka s motorom Honda. Cize Honda dodava len motor a zvysok je dokupovany a hlavne predrazeny. Osobne by som isiel do dvojtaktu Stihl, stvortakt hlucnostou v tomto pripade je na urovni dvojtaktu. A ten obmedzeny vykon vam moze niekedy vadit, neviete co sa moze pocas rokov ktore predpokladate ze bude pouzivat, vyskytnut... mozno aj u ineho priatela ktoremu bude chciet byt napomocny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lukkkas123 - (10) - 228.92 (?), 25.5.2016 12:50

Za ty peníze ale stihl nepořídíte. Jakmile k tomu přikoupíte potřebné věci budete přes 15000

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.97 (?), 25.5.2016 13:23

Ach jo. Minuly rok som kupoval nejake drobnosti na Hondu435 v miestnom zastupeni Hondy, a vsetko bezproblemovo PODLA KATALOGOVYCH CISEL HONDA. Kazdy diel bol omarkovany katalogovym cislom honda, ciarovym kodom a napisom Made in Japan, zrejme z automatizovaneho skladu. Holt, asi ti Taliani budu nejaky dobry klub ako STS CHvojkovice-Brod... 

(boli to drobnosti ako vyžínací silon, filter vzduchu, kovove ocka-priechodky pre silon na vyzinaciu hlavu, zatka na mazaci otvor kuzelovej prevodovky a pod.)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika