Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM



Stránky: 1,  2,  3   
mirdoss - (30) - 103.241 (?) 
8.6.2016 19:42, zobrazeno: 16178x

Zdravím, má niekto skúsenosti s uvedenou kosačkou? Alebo aj iným typom značky Riwall ako ste spokojný? Pozeral som v obchode podobný typ Riwall o výkone 2,5 Kw - mulčovacia záslepka vôbec nedržala a stále vypadávala.

Konktrétne tento hore uvedený typ sa mi páči hlavne kôli skutočnému prevádzkovému výkonu 4,4kw čo je obdivuhodné - tak by som chcel presedlať s Al-ka 470 Brv na túto kosačku. Zase ma odrádza to že je to China a ktovie ako je to z náhradnými dielami na motor T 675.

Ak máte skúsenosti prosím o info. Vďaka.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 234.89 (?), 9.6.2016 16:32

4,4kw zo 196ccm je naozaj obdivuhodné, a ešte obdivuhodnejšie by to bolo keby to bola pravda.:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jan14 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 113.31 (?), 9.6.2016 17:08

ja mám riwal 5135X kúpenú v uvádzacej akcii v baumaxe za 169€, pred dvoma rokmi, za tú cenu som s ňou spokojný, výkon 2.6kw záber 51cm funguje spoľahlivo, za tú cenu to bola dobrá lúpa. drobné chybičky krásy, ako nedržiace krytky predných kolies už opravovaná šttartovacia šnúra, nerieším, ale ďalšiu kosačku si už kúpim kvalitnejšiu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 234.89 (?), 9.6.2016 17:49

Spokojnosť je vec subjektívna.Pokiaľ ste s tým strojom spokojný, tak žiadny problém.Udávaný výkon 2,6kw je takzvaný hrubý.Slušný výrobcovia ho ani neudávajú.Taký tí slušný výrobcovia udávajú tzv čistý výkon.Môj odhad o čistom výkone 139ccm číne je niekde medzi 1,5 až 1,8kw.Ale kto by kúpil 50cm kosačku z motorom výkonu dajme tomu1,6kw. Tých 2,6kw vypadá o dosť lepšie.A ešte za tú cenu.No neber to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jan14 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 37.177 (?), 10.6.2016 17:45

čo riešíš? moja kosačka mi urobí potrebnú prácu, mám kvalitný trávnik, kosím 2x do týždňa, okrem toho kosím v ďalšej záhrade spolu cca 0,4ha.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 234.89 (?), 10.6.2016 19:08

Čo si nerozumel na slovách:

Pokiaľ ste s tým strojom spokojný tak žiadny problém.

  Snažím sa len povedať že výkon sa neudáva len jedným spôsobom.A ten čo sa chce predať tak napíše to čo bude lepšie vyzerať.A samozrejme laik ktorý sa vtom nevyzná si prečíta že 2,6Kw.Super výkon, super cena no neber to. No a samozrejme verím aj tomu že väčšina ľudí ktorý si takýto akciový bomba stroj kúpia tak majú čas 2x týždenne kosiť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
jan14 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 11.86 (?), 11.6.2016 5:25

ty si videl vôbec kvalitný trávnik niekedy v živote?a kosil si vôbec niekedy s kosačkou?  kvalitný trávnik, hnojený a polievaný musíš kosiť dvakrát do týždňa! čas si ne to musíš nájsť! ty si čo za panelákoveho teoretika??? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 97.124 (?), 11.6.2016 20:02

Ked si pozries starsie prispevky, tak zistis, že je to opravar zahradnej techniky a nie teoretik. Ked to kosis dvakrat do tyzdna, tak si kupim Sabo alebo Viking a nie Rivall.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.6 (?), 12.6.2016 10:01

Ano, a nielen to, ze jan z košic nevhodne napada prispevky od Jani02, navyše košicky jan NEREAGUJE na vecne argumenty ktore píše Jani02. Proste mele si svoje vlastne paralelne košicke pastorále...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jan14 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 32.84 (?), 12.6.2016 11:15

čo melieš??? ja so napísal, že mám riwal dokonca lacný,  a že mi pokosí skvele aj angliký trávnik dvakrát do týždňa a aj všetko čo potrebujem! čo ti aj iným je v tomto nejasné???cheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika