Kosacka + krovinorez



Stránky: 1,  2   
bajko - (1) - 132.222 (?) 
21.3.2017 20:44, zobrazeno: 5846x

Ahojte, tento rok potrebujem kupit kosacku a krovinorez. Z kosaciek sa mi pozdava HECHT 548 SW 5 in 1 s pojazdom. cena je cca 277€, Je to uz starsi model ale ma dobre ohlasy. Jednoznacne potrebujem pojazd, bude stzm behat aj zena a pozemok je cca 800m.

Potom potrebujem aj krovinorez. Doteraz som mal oleomac 735t, ale na jesen mi dal zbohom, oprava cez 100e. Pozeram po krovinorezoch v cene 150€. nakolko som pozeral po kosacke hech, tak som pozeral aj krovinorez a to konkretne HECHT 145. Mate niekto skusenosti s touto znackou idealne s konkretnym modelom?

dakujem

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 41.12 (?), 21.3.2017 22:37
S dovolením Vás odkážu na heuréku, kde konkrétně je na tento model sekačky přes sto recenzí.Osobně Vám mohu doporučit hlavně číst ty negativní recenze, zpravidla se v základu shodují a poukazují na případné neduhy, které mohou být pro někoho nepodstatné(např.praskající šňůra startování),pro někoho podstatné((odcházející nekvalitní pojezd) a pro někoho smířlivé ve smyslu - co by jsem chtěl za ty peníze.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.172 (?), 24.3.2017 22:27

Moje sestava:

HECHT 5484 SX za 295,- (je to model 548 s bezporuchovým variátorem GT)

Eihnell GH-BC 33-4S čtyřtakt s kopíí motoru Subaru Robin EH035 v jednom ostravském eshopu pořád prodávaný za 130,- EUR.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.250 (?), 7.4.2017 11:42
Este by som sa chcel opytat na kvalitu motoru od hecht. Da sa zrovnat aspon BaS?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 46.114 (?), 7.4.2017 19:07
Nedá, proto i firma hecht na svých vyšších modelech používá b&s nebo hondu, kdyby to bylo srovnatelné, tak by si to takto nekomplikovala :).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 68.16 (?), 7.4.2017 19:27

Pokud by předchozí příspěvek byl pravdivý, proč by Hecht měl 80% modelu s motory Hecht a 20% s motory BS? S motorem Honda není v nabídce nic. Koukněte se na kroutící moment u daných motoru a to vám hodně napoví o konstrukci a výkonu motorů. Na stejnou konstrukci jako používá Hecht přešel u dané kategorie BS až před dvěma lety. Trochu pozdě protože třeba Honda je využívá dlouho

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 132.222 (?), 7.4.2017 20:32

tak teda ako? ide mi o spolahlivost a po zaruke v pripade poruchy motora co najlepsie zohnatelne diely, ktore podla predajcov kosaciek na BS su

Vyhoda hechtu je ta cena, len ci nebude problem s motorom, a ak bude aby sa dal aj lacno a bezproblemovo orpavit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 132.222 (?), 8.4.2017 20:23

ako tak citam recenzie na hecht, tak som odne na vazkach ci vobec ist do tejto znacky. dnes som bol v predajni alko a nieco v podobnych specifikaciach boli ich vyrobky o trochu drahsie. otazka je, ci alko je kvalitnejsie ako hecht

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.172 (?), 9.4.2017 11:18
Alko stejne jako Hecht, GTM, Fieldman a spousta jinych znacek pouziva jak motory B&S jako top nabidku, tak cinske motory pro hlavni nabidku. Ja se po zkusenostech cinskych motoru vubec nebojim. Muj osobni nazor je, ze vydrzi to same co Briggs. Videl jsem uz nekolik opravdu starych stroju s cinou a motor porad jel. Driv se spis rozpadne sekacka nez by se vybehal motor. Co vim tak nektere novejsi Briggsy maji problem treba s automatickym syticem, proto jsem sel do ciny a jsem spokojen. Do stareho Briggsu s SV rozvodem bych nesel. Mam rad malou techniku a nesnesl bych novy vyrobek s predvalecnou konstrukci i kdyz je spolehlivy. Brr.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.96 (?), 9.4.2017 22:04

Novým Birggs motorům od 400 OHV až po 750 DOV se obloukem vyhněte. Briggs už není to co býval. Lépe je mít spolehlivý SV(škoda, že už se přestaly vyrábět) než OHV s problémovým plastovým karburátorem, prosakující olej přes víčka ventilů... atd. Čínský LONCIN je daleko kvalitnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika