Kolísavé otáčky motorové sekačky



host - 231.18 (?)
20.9.2019 12:29

Podobny problem s BS675. Po rozobrani karburatoru bola zapchata najlmensia tryska. Po vycisteni VSE ok.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 231.18 (?), 20.9.2019 12:29

Podobny problem s BS675. Po rozobrani karburatoru bola zapchata najlmensia tryska. Po vycisteni VSE ok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 156.12 (?), 9.8.2014 13:25

... :-)tak to by si asi pán všimnul, a hlavně aspoň u mé sekačky bych bez nože nenastartoval, jelikož při startu se využívá setrvačnosti, rotace (nebo jak to napsat) onoho nože

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 215.130 (?), 13.8.2011 10:56

dobrý den, mám podobný problém sekačku jsem taky dostala. mnoho let stála v dílně a údržba byla minimální ale sekala dobře..vždy posekala cokoliv..letos však začala zlobit.Prvně to byly svíčky. pak zapalování.. přítel nakonec sekačku rozjel.. ALE.. nastartuje.. chvíly se zahřívá. jako by! zdechala"pak se rozjede na plné otáčky. černý dým a rachot jako bych startovala motorku.. tak ju raději vypnu.. soused si ju pujčil že ju zpraví. prý zpravil moc utaženou pružinku a seká ale nezdá se mi spotřeba benzínu.plná nádrž na 15metrů čtverečních si myslím že je moc..sekačka je to starší typ Trend číslo když tak dodám.. nevím jestli je to špatně nebo ne jestli ji mám zavést do servisu... tak se raději ptám.. nejsem kutil... jenom žena..:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 162.183 (?), 9.4.2012 22:02

Měl jsem stejný problém na stejné sekačce, závadou byla v 1/3 prasklá pružinka nad membránou, která pumpuje benzín, navíc pružina propíchla membránu. Stačilo rozebrat karburátor, menší část pružiny vyhodit, větší natahnout na původní délku a motor šlape jako hodinky. Samozřejmě je to rychlooprava ze stodoly, měla by se dát nová pružina a membrána, ale mám to tak druhým rokem a na výkon si memůžu stěžovat-sekačka trhá asfaltlaugh.

Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 110.33 (?), 19.6.2014 12:21

Mám sekačku Briggs&Stratton cca 15let starou.Vše celkem ok a najednou se začali projevovat příznaky, co zde popisujete.Zařídil jsem se tedy podle toho, co tady píšete.Membránu jsem zvládl vyměnit sám a to jsem fakt antitalent a sekačka běží, jako nová.Díky vám za pomoc.

Standa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 215.95 (?), 21.10.2018 20:39

dobrej máme na chalupě dvě sekačky jednu šedivou a jednu žlutou ta žlutá je o dva roky starší než ta šedivá ta žlutá má motor prisma 37 který byl vyroben v itálii 5 let se sní nesekalo start po 5 letech neuspěšný první den druhý den konečně chytla a já mohl s ní sekat po 5 letech je stará 23 let a má kolísavéotáčky ale jinak šlape jako hodinky benzín sem dal nový olej jsem dal nový svíčka je původní či li 23 let to jsem nečekal že tak dlouho vydrží tak jestli to nebude tím díky za pomoc když mi pomůžete

adam

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika