Kolísání otáček motoru Tecumseh



Stránky: 1,  2   
host - 144.6 (?) 
19.9.2008 19:13, zobrazeno: 31123x

Po nastartování neustále kolisají otáčky, patrně špatně funguje regulátor.Co se s tím dá v domácích podmíkách dělat?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 19.9.2008 19:31

Nemusí to být regulátorem. Ověřte stav - čistotu karburátoru - sací koš benzínu, vzduchového filtru, správnou hladinu oleje, svíčku a neporušenost táhel a pružinek - to lze v domácích podmínkách udělat, ale pozor, pamatujte si kde co bylo a jak. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.6 (?), 20.9.2008 9:49

Tak sací koš jsem koukal je čistý a vzd. fitr jsem čistil jako první, vše okolo táhel a pružinek jsem vyčistil, prostříkal WD40 a stale stejné.Tak ještě rozdělám karburátor a svíčku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 144.6 (?), 30.9.2008 21:19

Vyřešeno, po rozmontování plovákové komory byla nějaká nečistota v trysce, profouknuto a jede dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 30.9.2008 22:20

Občas se tento problém objeví, důležité je, že to máte v pořádku, taky jsem nedávno opravoval stejnou závadu známému, navíc jsem měnil svíčku a pod keřem zachytil o táhlo a tím se těžko ovládal plyn.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 51.169 (?), 4.2.2010 10:51

J.B Mám ten samý ptoblém u Sněhové frézy ARIENS 7524 s motorem Tecumseh OH195SP, po nastartování a běhu napůl plynu jde normálně, při plném plynu kolísají otáčky a táhlo-páčka regulátoru sama přidádá a ubírá, běh motoru se jakoby přidusí. Svíčka po demontáži je mírně očazená po obvodu, izolátor kolem středového kontaktu je suchý a bílý. Odpovídá to to nedostatku přívodu paliva, jak jsi psal. Ju na to a dám vědět, jak jsem dopadl. Zravím fórum.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
solenza - (14) - 45.178 (?), 17.4.2010 18:52
Ahoj lidi, mám takový problémek s motorem Tecumseh Vantage 35. Po zimní přestávce jsem dnes poprvé sekal trávu a mám pocit, že má motor nějaké vysoké otáčky. Zkoušel jsem to už seřizovat, ale když jsem pohyboval seřizovacím šroubkem, tak motor pak začal vynechávat, tak jsem šroubek vrátil do původní polohy. Asi se jednalo o šroubek bohatosti směsi. (Takový ten zajištěný pružinou proti pootočení.) V návodu postup seřízení není. Jakým šroubkem se tedy seřizují otáčky? Díky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 17.4.2010 20:57

Nezlobte se na mne, ale vrtět šroubkem aniž bych věděl na co je a to jen proto, že se vám zdají vyšší otáčky než loni není zrovna rozumné. Bylo by dobré v prvé řadě zjistit, zda jsou max. nastavené otáčky opravdu přes limit, nebo zda máte jen pocit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.195 (?), 19.6.2011 9:40

zdravim muzete mi poradit, mam sekacku stimto motorem nejde nastartovat pokud mam pridelany filtr kdyz ho sundam tak to chytne bez problemu ale maj hrozne vysoke otacky a hazi olej ven, koukal sem a olej je v poradku je mozne mi poradit jak to sestelovat moc dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 224.59 (?), 5.2.2012 19:03

LK: Tiez mam snehovu frzu Ariens 7524 a vyssie uvedene kolisanie otacok sa mi prejavuje iba ak mam malo benzinu v nadrzi, po doliati je vsetko OK. smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika