Karburator briggs stratton XRM60



host - 215.165 (?) 
14.6.2013 17:14, zobrazeno: 12402x

zdravím mam surni problem, dnes pri koseni sa mi začali kolísat otačky ako keby som,,turoval" pridaval a uber plyn, neskor sa mi stratil vykon to je že pri koseni vetčšej travy čo pretím kosilo, zrazu skapal motor.

Teraz mi nejde už naštartovat, ide ale len tak ked natlačím benzin cez primer a potiahnem (cez sytič) alebo aj bez rozbehne sa a hned zdochne. mam pocit žeto bude karburator ako urobit nejaku jednoduchu a rychlu udržbu karburatora???

chcem upozornit že som neskryvyl klukovu hriadel ani nič podobne. dakujem za rychlu odpoved

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 65.203 (?), 15.6.2013 12:02

Ja mam BaS Sprint 40 a stejny problem. Jsou nove krouzky, tesneni pod hlavou, tesneni a membrana karburatoru a nova pruzinka. Ale problem porad pretrvava...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 154.193 (?), 15.6.2013 12:48

dnes som ten karburator vyumyval, prefukol, a podobne, no a zatial to ide ani po cca polhodine nezdochol a nekolisali otačky. je pravda že plavakova komora bola špinava ako keby piesok a zemina no preste taka brečka je možne že to niekam išlo a preto to nefungovalo, no uvidime časom. dufam som to nerobil zbytočne. milujem svojho BaS xrm 60 quantimika cmuk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 35.242 (?), 5.10.2014 11:43

Mně to začalo dělat taky. Rozebral jsem sání a zjistil jsem, že asi nedoléhalo těsnění mezi sáním a tělesem karburátoru, ve kterém je kanálek k primeru (pumpičce). Těsnění se mi ale při demontáži potrhalo, takže jsem se zatím nikam nedostal :(Dost mě taky překvapilo, že mezi nádrží a karburátorem není palivový filtr. Kdyby se tu znovu objevil autor příspěvku, prosím o sdělení, jestli vyčištění karburátoru problém definitivně vyřešilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 182.187 (?), 21.8.2019 0:48

Po 15 letech bezproblémového chodu jsem měl stejný problém. Vyčistil jsem celý karburátor, profoukl každý kanálek, i když nebylo vidět žádné znečištění. Žádný písek, žádné poškozené těsnění. Pro jistotu jsem ale nanesl na těsnění mezi karburátorem a vzduchovým filtrem tmel. Motor šel po složení lehce nastartovat a zatím jede bez jakýchkoliv problémů. Myslím si, že se musel karburátor zanést nečistotmi v benzínu, tak jsem ještě mezi nádrž a karburátor přidal palivový filtr (je tam na to přesně prostor). Závěrem jen dodám, že ten motor BnS qantum 60 je fakt držák. Údržbě moc nedám, olej jsem měnil za celou dobu jen asi 3x, vzduchový filtr jen profukuji a svíčka je tam původní. A za 15 let první problém (nečistoty v benzínu), pokud neberu lehké přidření motoru při vlastní blbosti, když jsem nezkontroloval množství oleje. Od té doby lehce papá olej. Ale na výkonu se to neprojevilo, stále seče metrovou trávu s lehkostí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika