Jaký zahradní traktor?



Stránky: 1,  2,  3   
host - 183.38 (?) 
17.8.2010 17:55, zobrazeno: 41585x

Prosím o radu, jaký pořídit zahradní traktor, či rider pro zahradu cca 2000m čtverečních, ať nezapláču nad vynaloženými penězi.Jen vím, že Mountfield nepřipadá v úvahu.Sekačky od nich mám plné zuby..Uvažuji i nad starším strojem-myslíte, že je to rozumné?Díky za vaše názory.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 17.8.2010 18:12

záleží na co vše bude použit a co vše od něho chcete..,sečení-buben, lišta...,orba-pluh, brány,..svoz trávy, sena-vlečka.A jaký typ se vám líbí, čtyřkolový nebo dvoukolový.Varik, PF62,Honda, TéKáč?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 183.38 (?), 17.8.2010 20:22

Traktůrek by byl jen na sečení trávy a možná by se sešla i vlečka.Jezdila by s ním převážně manželka, jelikož já jsem většinu času mimo domov.Omlouvám se, jinak o nich nevím nic-jsem laik...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.195 (?), 22.7.2014 14:29

Já jsem spokojen s tímto traktorem - MTD Minirider 60 RDE - travní traktor se zadním výhozem a elektrostartem, zahradu mám podobně velkou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 239.112 (?), 17.8.2010 19:04

Tak to víte o traktorcích na trávu prd. Castel Garden - dělají traktorky pro mnoho jiných značek a je rozhodně lepší než nějaký Partner, Husqvarna, McCulloch. Taky v Mountfieldu prodávají české traktorky Wisconsin. Je to pořád dokola. Někdo tu napíše, že chce radu a nikde nebyl, nic neví, ale prodejce hned zahazuje i s jeho nabídkou strojů. Psychóza je psychóza. Jeďte do Polska, tam si kupte něco za 30.000 Kč a pak pro díly jezděte otravovat servis Mountfieldu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 3.83 (?), 17.8.2010 21:17

Nějak jste se rozparádil, bacha na tlak! V dotazu je myslím jasně napsáno: "Sekačky od nich mám plné zuby",takže tazatel asi nějaké ty zkušenosti s touto firmou mít bude a nemusí jít vždy jen o samotný výrobek, ale třeba i přístup servisu apod...

Pane 183.38,je třeba, abyste uvedl zda se jedná o rovný či kopcovitý a třeba i nerovný terén, šířka záběru sečení, předpokládaná cena stroje...,pak Vám jistě někdo poradí lépe.

Speciálně pro použití převážně manželkou je třeba, abyste si osobně několik značek prohlédli spolu, paní si musí na stroje sednout a prodavač musí podrobně vysvětlit obsluhu stroje. Mezi různými stroji jednotlivých výrobců jsou rozdíly v ovládání traktůrků a ne vždy je stroj snadno ovladatelný pro každého(např. změna výšky sečení může být u některých strojů pro různé postavy nedosažitelná a taktéž síla nutná pro tentýž úkon Vás může u některých výrobců nemile zaskočit, dále dosažitelnost obslužných pedálů z místa řidiče, snadnost vysýpání koše apod...) Je toho ke zkoumání dost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 183.38 (?), 18.8.2010 6:33

Takže na vaší radu dodávám.Terén rovný, bez nerovností.Cena do cca 50.000 kč a vozík by občas vozil i tvrdé dřevo přes zahradu.Jinak-díky za tipy k nákupu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 39.149 (?), 18.8.2010 20:09
mame husqvarnu CTH 126, za tie prachy skvela kupa (2000€)..ak chcete kusok usetrit, mozte ist do partnera, alebo jensored..pri jensored mali akciu, ze ste dostali ku troktoru bud vozik, alebo mulcovaciu sadu zdarma (obdobny model traktora ako CTH 126). ak ma s traktorom sekat manzelka, tak urcite hydrostatic prevodovku. pripadne este zvazte vyssi model, s hydraulickym vysypavanim kosa azrael
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 125.168 (?), 5.8.2014 23:04

Dobrý den, reaguji na české traktorky Wisconsin sám jsem si ho vybral do práce jako "český výrobek"ovšem až do první poruchy která nebyla za dlouhou dobu, kdy jsem objevil na poškozených dílech čínské značky o nichž mě servis ujistil že to dodavatel žeoni nic až do dnes kdy mě známý prodejce sdělil že od doby kdy firmu koupil Němec se traktorky vyrábí komplet v Číně s českými značkami a u nás se jen prodávají

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 112.74 (?), 3.8.2016 1:41

Promiňte, ale větší pitomost jsem neslyšel. Firmu založil Čechoameričan a traktory se opravdu vyrábějí v Prostějově. Asi byste si měl zajet do Prostějova se podívat, jak se velká část komponentů vyrábí tam a traktory se také montují :):):)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika