Jaký aku vysavač listí?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 231.65 (?) 
1.9.2019 9:27

Zakládal jsem toto téma, ale bohužel, nikdo mi neporadil. Diskuse se rozvinula jen v rovině "kdo má větší ego". 

Pro ty, kdo by řešil podobnou věc... nakonec jsme koupili novinku vysavače Parkside v Lídlu na 2 baterky - vysavač, drtič a foukač v jednom. Pro jistotu jsme to koupili na netu kvůli případnému vrácení. Jednoznačně můžu napsat, že jsme velmi spokojeni s tímto produktem. Vysává velmi dobře i z kačírku, nastavení rychlostí je dostatečné k různým potřebám, fouká také efektivně a drtí velmi dobře. Baterie vydrží dostatečně dlouho na celou práci okolo domu. Jen jedno negativum, které jsem ale četl snad u všech jiných vysavačů. Po drcení suchých listů nebo jehličí se materiál drtí až na prach a ten z pytle trochu práší. Když jsme vysávali trávu z dlažby po sekání nebo spadané listí i z truhlíků, tak vše naprosto OK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 25.66 (?), 4.9.2019 1:27
Z kačírku který rychle osychá a nelepí se na něj listy plošně to běžně funguje i na vysávání, mezi thujemi kde máme na podzim po většinu dne vlhko, jen vyfoukáváme a pak sekačkou sebereme.Zatím máme motorový od stigy ale zvažujeme aku, ale se širším využití baterií, jen značku nemáme ještě ujasněnou, zkoumám co nabízí stihl, protože mě láká aku pilka.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika