I toto je Mountfield



host - 155.38 (?)
12.9.2017 10:33

To je jejich naprosto standardní postup, mám stejnou zkušenost. Potřebují donutit zákazníka ke koupi nového zboží.

Vůbec bych se nedivil, kdyby to byl interně nařízený postup řešení oprav.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
      
host - 155.38 (?), 12.9.2017 10:33

To je jejich naprosto standardní postup, mám stejnou zkušenost. Potřebují donutit zákazníka ke koupi nového zboží.

Vůbec bych se nedivil, kdyby to byl interně nařízený postup řešení oprav.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 61.169 (?), 13.9.2017 19:40
Znám podobný případ mountfield-traktůrek přestal jezdit, zjišťování závady měsíc, oprava 35tis.,u soukromníka repas do týdne s cenou 10tis. Jednalo se o vadné hydro po dvou letech, neuznání reklamace z důvodu tahání přetíženého vozíku.Zvláštní je, že nové stojí cca 15tis.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 8.11.2014 16:52

Jen takovou perličku. Mám tři roky elektrickou motyčku EM 1000 a objevil se mi na krytu olej (vazelína?). Motyčku jsem rozkuchal hledal příčinu úniku mastnoty. Jedinná možnost se mi jevila výměna gufera na hřídeli elektromotoru. Na guveru žádné označení a tak jsem se obrátil na jejich servis osobně, následně mejlem na nějakou centrálu. 

Reakce byla velmi rychlá, a tady je výsledek -

Dobrý den,

v rámci náhradního dílu, lze objednat pouze komplet převodovku DM70300767 za 1.690 Kč viz nákres EKDN pozice č.16.laughlaughlaugh

Zaimprovizoval, přizpůsobil na atypické klasické gufero za 20 korun, a strojek smontoval.

Jen poznámka, za fungl nový strojek jsem dal necelé 2.000,- Káčé!!! což by po připočítání poštovného byla stejná cena za převodovku.

Naposledy jsem je před lety poslal někam s akčním rýčem Fiskars který nedorazil, a již od nich nekoupím ani suché z nosa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 79.173 (?), 8.11.2014 17:32

Taková je Mirku doba, nemyslím že je to jen záležitost MF. Mikrovlnka se dá dnes běžně nová koupit plus minus kolem 900 stovek, magnetron do mikrovlnky jako díl stojí obvykle nad 1 200,- některé věci se prostě neoplatí v servisech nechávat opravovat. Spotřeba, toť heslo dnešní doby,   j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 30.43 (?), 8.11.2014 18:03
Doba je taková, jakou jsme připustili. Zákony v této zemi netvoří volení zástupci na základě programu stran a potřeb voličů. Zákony tvoří lobistické skupiny a proto to tak vypadá. Naše kapsy zejí prázdnotou, jejich miliardami.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 52.88 (?), 8.11.2014 21:02

a proč kupujete u Mountfieldu???  chcete levně a šmejd??? tak jen proto???   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 2.73 (?), 8.11.2014 21:15


Na křovinořez OM 746T jsem potřeboval ovzdušňovací ventilek, který jse mi ztratil a protože se mi zdálo, že po 15 letech provozu se asi ulomil z hadičky k nádrži, tak jsem si objednal i hadičku. Ventilek + hadička k tomu stálo to dohromady 163 Kč. Těch 8 cm hadičky bylo za 50 Kč! Zvážim tu hadičku, ale jsem si jistý, že trojská unce zlata bude levnější než trojská unce hadičky z Mounfieldu. Je to dobrá zpráva pro ochranu životního prostředí, že těžba zlata se neoplácí a lepší je prodávat hadičku v Mountfieldu. A to ještě jsem měl slevu na jejich kartu. Jestli to zvyšování cen, tisk peněz v ČNB a nezvyšováním mezd ve firmách bude dále tak pokračovat, tak bude lepší přejít zpět na sečení kosou. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.91 (?), 9.11.2014 8:07

Není moje chyba, že používám 20 let zboží tohoto obchodu.Je to jejich zásluha.V káždém domě mají něco od nich.A skoro zadarmo.Každý druhý říká, že dobře vytočil na kole.Nespadne mi brada, když mi po 6 letech provozu neposkytnou záruční opravu.Zaplatím si to sám, protože jsem si ušetřil na prohlídkách, dopravě a času.Když jsem schopen vymontovat gufero, tak jsem schopen ho i to samé koupit.Od 6 let si pamatuju od mého táty poučku.Cena opravy je 101korun.šroubek korunu a stovka za to, že vím kam ho mám dát, kde chybí.

Křovinořez OM 740 mám tak dlouho bez poruchy, že už se snad těším až si konečně koupím někde jinde tu správnou značku.Nevím nevím, protože ten u obce, který seká s tou ze severu, několikrát opěvoval a chválil křovinořez, který mu půjčili na melouchu.Když jsem se ptal majitele co mu půlčil, tak jsem se zasmál. OM.No teď už má zas novou HQ Pepa od obce.Oni potřebují servis.Servis potřebuje je.Z nás, kteří si tam koupíme 2T olej nebo občas řetěz na pilu by asi nepřežil Z tou kosou souhlasím.Neřve to, můžu sekat i v neděli ráno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 20.1.2015 23:12

Od letošního roku jsem s rozhodl archivovat ceníky M. Jen tak, pro přehled. Nemohu se totiž zbavit přesvědčení, že marketingoví podvo pardon odborníci, považují za ideálního zákazníka nadržence sedícího u tevizní obrazovky, který čeká, že se to poprsí přes to sklo jednou protlačí... za třetinu ceny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 34.65 (?), 21.1.2015 21:26

Když už jsme tedy u kopírování zboží, zkuste se podívat na shodu u traktorů Castel Garden XDC 140 HD nabízen u Mounfieldu a Stigy 3084H. Kdo kromě trochu jiné přední kapoty najde další rozdíl, má u mě flašku :-) Otázkou jde, kdo od koho kopíroval...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika