Honda GCV 160 nejde naštartovať



host - 11.110 (?)
8.4.2017 18:18

Přidírání ventilu - sacího ventilu není nic s olejem či palivem. Honda měla problém s tolerancí, takže výrobní problém. Zjištěno měřením, ovšem ofiko nikdy nic nepřiznala.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 33.22 (?), 8.4.2017 16:45

Kosačku som dostal na vyskúšane od suseda. Vraj dva roky stála. Hlavne ako prvé som vymenil olej. Ostatné veci som čítal v návode na internete. Tých návodov k tomu motoru je viacero. A vela vecí, ktoré ste tu uvádzali sa tam nepíšu. Tak ďakujem za rady, ktoré mi pomohli a do budúcna pomôžu aj iným čitateľom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.110 (?), 8.4.2017 18:18

Přidírání ventilu - sacího ventilu není nic s olejem či palivem. Honda měla problém s tolerancí, takže výrobní problém. Zjištěno měřením, ovšem ofiko nikdy nic nepřiznala.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.230 (?), 8.4.2017 19:07
Příliš nízká tolerance vedení ventilu by samozřejmě měla vliv na zadírání ventilu. Protože ale příčiny byly vždy podobné, jako vejce vejci, nebudu tuto spekulaci brát vážně. Zadření ventilu by nastalo u nových motorů, kdy jsou tolerance nejmenší. Naopak jsem přesvědčen, že s olejem má přidírání ventilu společného dost a také s uskladněním motoru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 9.4.2017 7:14

Tady záleží jakou si z toho člověk vybere variantu.Jestli přidření způsobil olej, nebo tolerance vedení. .Já bych se spíš přiklonil k těm rozměrům.I tak bych chtěl poděkovat za můj motor Honda GSV 190 že konečně po třech letech bude mít to správné množství oleje.Kontroloval jsem měrku vždy zašroubovanou.Návod mám přeložený dobře, jenomže padesátiletá praxe s jinými motory, kde jsem měrku vždy zastrčil/zašrouboval mě nějak zkazila.Ti Japonci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.139 (?), 9.4.2017 7:38

Pane 84.190, teším sa, ze sa váš GSV teší cheeky . Dava to zmysel mojmu snazeniu - pomoct.

Mozno ešte by bolo uzitocne podelit sa o skusenost, aky olej do GCV/GSV motora. Samozrejme v prvom rade plati predpis vyrobcu. Ale i pri dodrzani predpisu vyrobcu niektory olej vyhovuje viac, iny trochu menej. Vynikajuce vysledky z praxe su davat do tychto honda motorov konkurencny olej od Briggs&Stratton pre vzduchom chladene motory, ktory s rezervou splna vyrobcom pozadovane parametre na olej, a vo Vašom pripade by som ho tam dal čím skôr (=dřív), aby som zachranil, co sa este dá. Je to iba dobromyselna rada. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.230 (?), 9.4.2017 8:02
Není zřejmé, jaký olej v motoru GSV teď je. Důležité je, aby mě parametry výrobce motoru a podle teplotních podmínek rozsah použití. V zimě můžete shrnovat sníh, v létě také motor jede. Nebo je součástí kompletu kosačky a požadavky na olej se mění. Není vůbec nutné se specializovat na olej Briggs z důvodu, že je to jeden z olejů, který splňuje požadavky výrobce. Do motorů dávám plnou syntetiku, úsady jsou nepatrné a přesto je to jen moje rozhodnutí a návod je na prvním místě. Chybu v měření hladiny oleje jsem také několik let dělal, než jsem na jiném motoru uviděl originální nálepku jak měřit olej. Motoru se nestalo nic a jsem přesvědčený, že spousta motorů jede pod ryskou minima, ruku na srdce, kolik majitelů motorů vždy a správně měří olej v motoru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.22 (?), 9.4.2017 8:23

Keď je reč o oleji do tochto motoru. Olej Husquarna SAE 30 do štvortakných motorov môže byť?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 9.4.2017 8:42

Už je to tu zase, zase zase... Před volejema není úniku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.66 (?), 9.4.2017 10:11
Jenže, když měrku se závitem, který má stoupání 3mm, jen zastrčíš, tak podle úhlu natočení již dochází k třímilimetrové nepřesnosti v měření výšky hladiny oleje. Teď je ještě otázka, jestli to tak domršili snové země vycházejícího slunce, nebo někdo jiný. American Motors nejsou Japonci. A ještě je další otázka, zda inkriminovaný motor je hračka, nebo něco jiného.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.230 (?), 9.4.2017 13:39
Tohle zavání velice nepěknou povahou člověka posměváčka. Kdo nepomlouvá není čech hop ho hop. Honda je japonec a potom dlouho nic. Otočení nezašroubované měrky je příležitost pro posměváčky hop hop hop.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika