Hecht Kendo C 34 M



Stránky: 1,  2   
host - 174.29 (?) 
13.3.2006 20:03, zobrazeno: 39632x
Môžte mi niekdo poradiť v kúpe krovinorezu do 10000.-Sk?Aký máte názor na značku Hecht Kendo C 34M ? Ďakujem
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 217.133 (?), 4.4.2006 22:27
Ked sa neviem zorientovať v značke hľadám informácie cez google vo svete a zaujímavé je že pre Hecht v záhradnej technike okrem CZ a SK som nenašiel nič.A pritom na nakupka.cz-prodávané značky, sa pri značke HECHT uvádza že ide o nemeckého výrobcu.Tak som prehladal celý google.de a ani stopa, kontakt na takého výrobcu som nenašiel/ pri tom sortimente to by musela byť jedna z najvačších nemeckých továrni na záhradnú techniku/.Takže mi vyšlo že ide iba o obchodné pomenovanie dovozcom pre ázijskú napodobeninu značkových výrobkov,popritom na našich weboch ponúkaných tieto výrobky je všade uvádzaný "nemecký" výrobca HECHT.Bolo by zaujímavé nahliadnuť do vyhlásenia o zhode, kde by mal byť uvedený výrobca a krajina pôvodu.Ale vrchol je to čo som videl v Tescu.Na píle HECHT 938 je aj nálepka logom GRIZZLY.Tak je len na vás akú máte dôveru v podobné výrobky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.194 (?), 19.7.2006 13:23

Vloni jsem se také nechal zlákat výhodnou cenu tohoto modelu ale už bych to neudělal. Vždy po cca 1/2 hodině provozu se mi stroj nepodařilo znovu nastartovat a musel jsem do servisu. Vlastnil jsem ho cca 3 měsíce a z toho byl asi 2 a 1/2 měsíce v servisu. Byla to velká úleva, když se mi podařilo stroj vrátit a získat zpět investované peníze. Již bych to nekoupil.

S pozdravem Vít

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 41.99 (?), 7.8.2006 9:16
Jsem spokejný. Mám ho 3 měsíce a šlape dobře!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 163.14 (?), 14.8.2006 9:40
Hecht = Grizzly = Made in china (teda alespon predpokladam) Nemci to maximalne balej do krabic. Podobnej problem se startovanim sekacky jsem mel i u MTD. Spatne fungovalo cerpadlo benzinu. Misto uvedeneho 5x zmacknuti pred startem se musi zmacknout tak 25x, pak fungovala OK.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.249 (?), 21.8.2008 7:34
Spomínaný krovinorez mám 4 roky, je plne využitý celé leto a skutočne s ním kosím všetko okolo domu, cca 0,5 ha trávnatého porastu v ovocnom sade ale aj rôzne krovie. Môžem povedať, že som s ním veľmi spokojný, za tie roky beží bez problémov. Pre všetkých ktorí pochybuju Hecht Kendo je talianský výrobok, má to uvedené na výrobnom štítku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 6.78 (?), 9.9.2006 11:29
zmineny krovinorez mam take a jsem s nim velice spokojeny
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 27.98 (?), 15.6.2008 10:09

Mám HECHT KENDO C 34 rok... startování je tak primitivně uděláno, že mám již druhou opravu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.50 (?), 18.6.2008 14:47

Vážení, Hecht je čína. Jsou tam tisíce fabrik, kde Vám udělaj cokoliv pod jakoukoliv značkou - kvalita? to neznaj.

Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 48.59 (?), 19.6.2008 11:20

Naprosto s Vámi souhlasím! Jen nechápu jedno-jaktože se můžou takové krámy vůbec prodávat? Nejen že jsou nekvalitní, ale podle mě jsou to kolikrát i životu nebezpečné šroty! Já bych to konfiskoval už při dovozu do zemí EU a posílal rovnou do šrotu! Nebo to nechal projít alespoň nezávislou zkušebnou, protože hoši na tom deklarují zkoušku či prohlášení o kompatibilitě např. CE nebo TUV ale tou zkušebnou to nikdy neprošlo!

Mimochodem značka CE na některých výrobcích prý znamená China Export a ne prohlášení o kompatibilitě s předpisy EU

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika