Hecht 7100



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 11.107 (?) 
27.4.2015 20:03, zobrazeno: 208313x

Podařilo se u někomu nasbírat nějaké zkušenosti s tímto jednoosým strojkem?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 251.29 (?), 6.1.2016 23:40

Tiež nad nim rozmyšlam, tak tiež by ma to zaujimalo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.6 (?), 7.1.2016 11:06

Stačí se podívat na celkovou koncepci a zjistíte, jaká to je fušeřina. Takový stroj neradím kupovat, protože při práci se nadřete jako blázen. Nedokážu si s tím představit orat, nemá to pořádnou hmotnost a chybí tam aspoň volnoběžky v kolech. Vozík váží jen 46 kg, takže bude z másla - jen pro porovnání vozík vari anv 400 má váhu 125 kg. Ač mi někteří budou spílat, že tu dělám reklamu, Global je podle mě 100krát lepší volbou. Počkejte, až k hechtu dají adaptér sekačky - než to předěláte na sečení, bude mít majitel variny už posekáno :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 140.103 (?), 14.1.2016 12:44

Hecht je made in china se všemi klady (cena) i zápory (ošizený materiál). Když se podíváte na cenu, zjistíte, že je skoro poloviční, takže záleží co od stroje čekáte a na co ho chcete používat. 7100 je hlavně kultivátor s možností připojení vozíku který uveze 300Kg, Vari 400Kg. Orat se bude blbě jak s Hechtem, tak s Vari, mám domácky dělaný podobný stroj i 4 kolový malotraktor a orat mi musí jezdit kamarád s velkým zetorem, pokud máte tvrdší zem na nějakou orbu můžete rovnou zapomenout a jak jsem psal i malý 4kolový traktůrek to nedává, hrabe i velký zetor měl problémy takže tak. Samozřejmě je Vari daleko lepší stroj, ale v rámci made in china konkurenci si myslím, že ten hecht není špatnou volbou. Jináč samozřejmě Vari je kvalitou jinde, taky stojí dvojnásobek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.6 (?), 14.1.2016 14:17

S VARI mám vyzkoušené, že bez problému zorá i jílovku - je na to potřeba ale dát krojidlo před odhrnovací desky a umět perfektně vyštelovat. Pak toi jde úplně samo. Pochybuju o tom, že ten Hecht vozík naložíte 300 kg a nezbortí se korba nebo rám, je to ošulené opravdu důkladně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 234.226 (?), 14.1.2016 17:35

Asi kažnému je jasné, kdo pana xxx.xxx.9.6 platí, stačí si kliknout na otazníček za tímto znakem v jeho příspěvcích. Jen pro jeho informaci, kterou by měl vědět a neměl by ji zamlčovat, vozíky Hecht jsou vyrobeny ve stejné továrně jako vozíky Vari, jen Hecht má navíc bubnové brzdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 11.107 (?), 14.1.2016 18:56

A Vari brzdí klackem?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 9.6 (?), 14.1.2016 19:28

Dobrý vtip bych řekl. Já jen, že mám zkušenosti s mnoha výrobky od nich - možná tady zamlčujete vy fakt, že vozík ANV-400 má bubnové brzdy také. Co je na tom tak špatného, sdělit někomu dobré zkušenosti a odradit je od toho, aby si koupili šmejd, na který dříve nebo později budou nadávat? To, že je jsou vozíly vyrobeny v jedné fabrice ale nemění nic na mém názoru, že sestava Globala je i za vyšší cenu mnohem lepší volbou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 14.1.2016 20:31

Teď jsem si četl o 7100 na jich stránkách. Jsem z toho ale otrávenej. Fakt to jsou asi jen oblbovači. Jako novinka se tam objevila prodlužovací hřídel. Ta má podle nich zvětšit rozvor kol, podle mne je to rozchod a to rozšíření prý vede v větší stabilitě. Potud souhlasím, ale už nesouhlasím, že se to hodí k orbě. Totiž k danému pluhu by měl být přizpůsoben i rozchod kol, jinak ten pluh nebude "doorávat", tedy dno brázdy nebude po jednotlivých jízdách rovné a to by teda být mělo. Tak nevím, jestli se na to já dívám nějak špatně, ale ty popisy u nich jako by dělal někdo, kdo nemá elementární povědomí. Já chápu že nikdo nemůže rozumět všemu a taky to od nikoho neočekávám, ale když někdo podává, obzvlášť technické, informace, měl by vědět o čem píše a nepsat co ho napadne. Vzhedem k těmto "drobnostem"  je tento strojek pro mne stále míň věrohodným i když jsem ho pořádně ani neviděl a postupovat stylem, koupím a uvidím, tak na to nemám, ale to je jen můj problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.226 (?), 15.1.2016 10:19

Tedy hledal jsem podle tohoto příspěvku uvedenou prodlužovací hřídel na "jejich stránkách". Nevím které jste myslel prohlédl jsem 5 ruzných hlavních až po dealery. Nenašel, tedy pravděpodobně si pletete čísla a daná hřídel je na Hecht 785 a není na 7100. Tedy celý Váš přispěvěk je o ničem, a jak píšete ne každý rozumí všemu ale jsou mezi námi i takokový, kterým dělá problém číst :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika