Hecht 7100



host - 57.106 (?)
2.4.2016 22:48
Tak šiřka je cca 2,8cm měřil jsem plosky a délka 9,5cm pokud Vám to pomůže a pochopil jsem zadání. Je to približný nemám doma šupleru.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 9.6 (?), 15.1.2016 10:21

Čím větší rozchod kol, tím se lépe orá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 15.1.2016 20:15

Omlouvám se za dezinformaci a ano, mnou popisované přídele nepatří k modelu 7100.

Ovšem to je tak asi jediné, za co jsem ochoten se omluvit. Nesouhlasím s rozvorem vs. rozchodem a nesouhlasím ani s tím, že se dá jen tak laborovat s tím rozchodem kol v případě orby. U jednoosáků to platí dvojnásob. Ale i tak, nelze použít a není určen každý nesený pluh za každý traktor, řečeno obecně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 16.1.2016 19:09

Jen náhodou jsem na YT narazil na videa strojku s názvem FARMER FM 702 PRO a moc mě to připomíná tento Hecht. Pokoušel jsem se také najít video stroje s nějakým aktivním příslušenstvím, ale nenašel jsem. Jen už vím, že horní vývodová hřídel se točí "motorovou závislostí" a spodní pojezdovou. Mají také prozdílné průměry. Videa co jsem našel jsou asi z Běloruska. No tak kdyby se někdo na to chtěl podívat jistě si to tam podle náznu vyhledá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 23.2.2016 17:12

K tomuto strojku se pro letošní rok objevilo pár novinek mezi které patří i třířádkový secí strojek. Neví někdo, jaké to má výsevní jednotky? Z toto by se dalo trošku odvodit, co všechno to dokáže vysít. "U nich" nikdo nic neví, neb ještě není na skladě a bude prý v dubnu. Taky si myslím, že tento strojek nebude letošní výrobní světová premiéra a že by se mohl třeba na youtube vyskytnout při práci. Nevíte někdo o něčem?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 16.3.2016 19:21

To, že nikdo z Hechtu nic neví o příslušenství k jejich prodávanému zboží, je věru docela ostuda. Koukal jsem na tu sekačku jako příslušenství a tohle je děs, protože budete montovat a seřizovat, než s tím budete moci dělat. Za tu dobu budete mít se strojem, kterej má odstředivou spojku (takže jen přehodíte motor na převodovku s bubnovkou či podvozek), už posekáno.

A rozhodně mi nepřijde normální, vozík z másla prodávat za 9 tisíc. Má opravdu váhu jen 46 kg - už výše jsem uváděl, že konkurence nabídne za velmi podobnou cenu valník třikrát takové váhy (který navíc není vyroben ve stejné továrně jako je vyrábí hecht), což se mi zdá jako zcela regulerní podvod na zákazníka. Tady nejde ani o úsporu peněz na straně zákazníka, ale o ani ne poloviční životnost, kterou ten celek bude mít. Myslíte si, že ušetříte peníze? Ani omylem... stačí se trochu porozhlédnout kolem sebe.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 57.106 (?), 22.3.2016 22:36
Mám celý set s valničkem a jsem spokojený použivám jej jako kultivátor a vozil jseem s nim bedny s ovocem a vapnem. Docela dost ho využívám často, neřesil jsem žádný problém jen dolévám benzin. Ve vedlejší vesnici ho má známej a nevím že by něco řešil. Za ty penize je super, nenašel jsem nic co by jej v této cenové relaci mohlo nahradit. A vozik? Vozil jsem na něm přepravek co gumicuky udrželi. Zatěžuju ho co to jde a nemám problém. Nevím ale nepřijde mi že bych byl vyjímka s dobrým kusem a ohleduplným zacházením:-) naopak dokud je zaruka jej šetřit nebudu at si na sebe vydělá
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 23.3.2016 14:04

Jsem rád, že se našel někdo, kdo se přihlásil k vlastnictví tohoto strojku. Je-li to ve Vašich silách či možnostech a pokud sem ještě zavítáte, chtěl bych Vás požádat o dvě míry. Chtěl bych šířku šestihranu,  tak že míru dvou protilehlých ploch a na poloose kola míru zdálenosti aretační dirky pro kolík po konec poloosy (u převodovky). Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 57.106 (?), 2.4.2016 22:48
Tak šiřka je cca 2,8cm měřil jsem plosky a délka 9,5cm pokud Vám to pomůže a pochopil jsem zadání. Je to približný nemám doma šupleru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 88.27 (?), 12.8.2016 22:26

Mám letos koupený H.7100, ale nevím jak  s ním bezpečně zatáčet. Ta "3/4 volnoběžka" je moc   dobrá při práci -orbě, vyorávání brambor, ale při jízdě s vozíkem je to doslova horor. Představte si, že se vám jakoby uzamkne uprostřed zatáčení " volant ", můžete si říct, že to vytočíte pomocí držadel, ale omyl naložený vozík, mírný svah a ono se to ne a ne vytočit.  Tak nevím  jestli je to normální, jestli to není  na servis. Vám to nedělá problém? S tím se nedá jezdit. Prosím o  odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 104.86 (?), 14.8.2016 22:32

Mně to problém nedělá, stačí si změřit obvod kola a nakreslit na zem kolik jedno kolo ujede něž se zapojí druhé vyjde Vám, že ani problém dělat nemuže a pokud jsem se koukal u konkurence než jsem si Hecht 7100 kupoval, mají to všichni vyřešeno podobně. Tedy pokud všichny strojky s vozíkem tohoto typu jezdí a nemají problém bude problém se zatáčením v něčem jiném

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika