Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 152.95 (?) 
22.8.2013 12:54
Hech 514 mám od loňska. Předtím jsem měl Husqvarnu. Rozdíl obrovský. Husqvarna nechávala takové nedosečené kousky a muselo se to přejet dvakrát Hecht je jiný seká bez odporu nenechává ty nedosečené kousky Jsem velmi spokojený Sekám jen 90 m2 u řadovky Za mne doporučuji ale neznám Brill Tehdy mi prodavač doporučil Hecht s tím že Brill se mění a není si jist že k lepšímu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 26.186 (?), 22.8.2013 13:03

aha... a predavac mal na predajni iba Hecht... tak sa mu ani necudujem co tvrdil... keby mal iba Stigu, tak podla neho by potom Hecht bola nezodpovedna Cina... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.74 (?), 9.4.2014 13:27

Mám tuto sekačku model 2013. Sekám s ní plochu přibližně 500m2, kterou normálně sekám benzínovou rotační sekačkou. Výsledek je oproti benzínové sekačce stejný - k údivu všech! Jediný rozdíl je, že neluxuje listí jako rotační sekačka. Moje benzínová sekačka nemá pojezd, takže je tato vřetenovka lehčí na manipulaci. Čas sečení je kratší. Musím několikrát něnit výšku šekačky, nemusím dolévat benzín a záběr je stejný. Jednopákový mechanismus pro změnu výšky sečení považuji za geniální. Nejnižší výšku lze použít pouze na absolutně rovných plochách, což používám tak na 5% plochy, jinde to nejde. Vřeteno se nedotýká nože a přesto to funguje. Nůž jsem seřídil na stříhání papíru. Výsledek je neroztřepená tráva.
Pamatuji si vřetenovku z dětství jako nefungující hrůzu. Tento model mě drasticky vyvedl z omylu.
Doufám, že sekačka dlouho vydrží. Slabé místo vidím v plastových kolečkách se cvrčkem, které pomocí hnacích kol otáčí vřetenem. Pokud je budu častěji čistit od trávy, věřím, že vydrží. Nevím co jiného se na tomto ocelovém výkovku může zničit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 41.96 (?), 7.7.2015 19:32

Dobrý den, rozhoduji se mezi sekačkami Brill Razorcut 38 a Fiskars StaySharp™ Max. Fiskars odrazuje vyšší cenou. Majitelé těchto typů, co byste doporučili? Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika