Dusenie motora u krovinorezu Partner B 341



Stránky: 1,  2,  3   
host - 96.170 (?) 
24.8.2009 23:06, zobrazeno: 77451x

Dobrý večer...

Chcel by som sa spýtať, či niekto nevie poradiť príčinu dusenia motora u môjho krovinorezu Partner B 341...Keď pridávam otáčky, tak motor začína akoby sa dusiť, nemá potrebný výkon,,,vymenil som novú zapaľovaciu sviečku, palivový filter prepláchol som, filter vzduchu vyčistil,,,už šiel dobre asi 20 min. a potom náhle opäť začal,,sa dusiť"...nechápem, čo je príčina tomu,,,

Používam ho už od roku 2002...doteraz som nemal žiadnu poruchu na ňom.

Ďakujem za včasné návody na odstránenie poruchy...

Peter, Košice...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 121.155 (?), 25.8.2009 7:42

Zkuste jestli máte lehce průchodný výfuk.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 75.130 (?), 25.8.2009 8:14
Zkuste veskery benzin z krovinorezu vylit a namichat cerstvy benzin s olejem v pomeru 1:20. Na tento benzin to nechte chvili bublat na volnobeh, treba se to jeste podari zachranit. Vypada to ze pricinou je svinstvo na ktere jedete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 126.78 (?), 25.8.2009 14:37
Jestli jste vyloucil vsechny mozne priciny tak asi budete muset seridit karburator. Mel jsem stejny problem a dost polopaticky mi to vysvetlili ve vlakne: "Poznam podle nejakych indicii chudou smes?" Trvalo mi troje sekani nez jsem poradne karburator seridil. Ted motor startuje a slape jako hodinky a svicka je cihlove zbarvena, ale chce to trochu trpelivosti. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 218.18 (?), 25.8.2009 14:42

dakujem za radu... skúsim karburátor rozobrať a prečistiť a tak znova nastaviť, či to pomôže...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 218.18 (?), 25.8.2009 14:50

to som tiež skúsil už,,,,asi to svinstvo bude v karburátoru,,,alebo môže byť aj palivový filter nejako,,nepriechodný"?...tam nič nevidno, žeby nefungoval, rozobrať sa nedá, iba ak nový kúpiť..neviem,,,som z toho jeleň..)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 236.166 (?), 3.6.2011 12:36

Dobry den... mam problem s krovinorezom partner b261.Po zohriati motor pri pridani plynu zhasne, volnobeh drzi jak studeny tak zohriaty. Na jesen som vymienal kluku pretoze boli vypadane ihlicky na puzdre ojnice, dal som aj novy piestny kruzok aj sviecku. Pri skladani som vsetko dokladne ocistil, utesnil pod valcom, karburator,ocistil vyfuk, vlozku vzduchoveho filtra, palivovy filter, skontroloval hadicky.Na sviecke je odtrh 0,55.Na karburatore som hybal s triskami a to som asi nemal. Teraz su nastavene L 1 1/4 otacky od lahko pritiahnutej trisky a druha bez oznacenia asi H na 4 otacky- pri menej aj pri slabom pridani plynu dusi.Karburator je tam walbro.Benzin davam vzdy cerstvy v pomere 50:1. Za radu vopred dakujem. Peter, Nove Mesto n/V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 236.6 (?), 5.5.2019 14:29
Presne to som mal aj ja. Začalo to tým že krovinorez šiel sám od seba do vysokých otáčok. Hneď som si všimol že príruba pod karburátorom je uvoľnená. Tak som ju dotiahol potom to chvíľu šlo a následne to začalo kapat a akosi prestalo dymit a šlo len na voľnobehu. Pomohlo až keď som dal dole karburátor že ho idem rozobrat a všimol si že na karburátore chyba jedna srouba. Našiel som podobnú dotiahol to a krovinorez začal chodiť ako predtým.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 218.18 (?), 25.8.2009 14:48

skúsim sa pozrieť aj na výfuk,,díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.170 (?), 25.8.2009 22:20

SUPÉR..už to ide..mali ste pravdu..výfuk bol dosť zanesený, prečistil som ho a opäť šlape môj krovinorez ako hodinky,,,díky ešte raz za radu,,,

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika