Doporučte malou strunovku



host - 228.74 (?) 
6.6.2017 10:55, zobrazeno: 1519x

Mám necelé 2 roky strunovku Wolf Garten GT 840 z Mountfieldu. Je to moje první sekačka, takže zkušenosti nemám valné. Moje zahrádka je malá, ale zato členitá a složená skoro ze samých okrajů, a i těch pár kousků otevřené plochy sekám tímhle.

Wolf Garten GT 840 má mít poloautomatické odvíjení struny, ale to v podstatě nikdy nefungovalo, protože struna se vždycky utáhne, "připeče" se v cívce sama k sobě a já jí musím každých pár minut kus odmotat a znovu protáhnout ty dva ocásky průchodkami, aby jich správný kus koukal. Navíc se dost rychle opotřebovává plastová cívka (struna v ní vyhlodá prohlubně), a teď už se ohlodaly i průchodky a odlomily pacičky na krytu hlavy. I pokud na ni teď seženu náhradní díly, moc času už jí nedávám.

Než si zase nechám nějakou takovou hajtru prodat, radši se zeptám vás zkušených :-)

Představovala bych si:

- malou, lehkou elektrickou strunovku

- takovou, která si strunu odvíjí opravdu sama, ať nestrávím víc času pipláním sekačky než sekáním

- vydrží déle než 2 roky občasného používání (nemám anglický trávník)

- max. 3500 Kč (víc jenom, pokud bude mít cívku a hlavu kovovou, ale to se asi vůbec nedělá)

Děkuji za tipy!

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
jan14 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 77.23 (?), 6.6.2017 11:07

ja som mal z tesca tú 500 W, funguje relatívne dobre a teraz ich budú mať v akcii so zľavou, ja odporúčamyes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika