Dílenská příručka Vari DMJ 315 (1433)



Melecký Pavel - (1) - 207.27 (?) 
7.4.2011 20:48, zobrazeno: 49982x

Dobrý den,

Přečetl jsem hodně, ale nikde nemohu najít na Vari DMJ 315 dílenskou příručku. Na VARI.cz jsou jen manuály ty mám orginál, ale jde mi o to že můj motor je rozebraný a potřebuji schéma zapalování to by mohlo být dílenské příručce jestli nějaká existuje. Všem dík kdo mě pomůže. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 139.1 (?), 26.4.2011 19:29

Dobry den, ja mam ten isty problem. Zrejme mi nefunguje bezkontaktne zapalovanie. mam este strasi model, je to zaliate v krabicke a vypinaci drot je stale pripojeny ku kostre (neda sa nastartovat). Ak by ste nasiel nejaku prirucku alebo schemu, bol by som rad, keby ste mi dal info. poprosim Vas aj na prirucky o ktroych hovorite, lebo ja som to kupil starsie a prirucky nemam. Dakujem milan@laurencik.sk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.107 (?), 26.4.2011 20:01

Já možná vím jaké el.schema a jaké černé "krabičky" scháníte, ale mám vážné obavy, že neseženete. Jen schema cívek v motoru. I pro servisy to byl neopravitelný díl a Jikov žádné "noty" nedodával. Takže el.schema co znám k motorům s bezkontaktním zapalováním je, že je ona "krabička" v něm zakreslena, ale samostatně a rozkreslená prostě není. Sem tam se někdo pokoušel tu vadnou krabičku "operovat", neznám ale nikoho, komu se podařila i zpravit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 49.50 (?), 26.4.2011 22:01

Vypínací drôt treba odpojiť od kostry a malo by to ísť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 64.253 (?), 27.4.2011 19:56

Dobrý den, elektronický spínač se dá koupit záleží kolik máte konektorů od zapalování, jestliže máte 3 tak je to Spínač elektronický Z19, pokud máte jen 2 tak je to Spínač elektronický Z22 (novější typ).Stojí okolo 1100,- Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.255 (?), 16.8.2014 14:10

jo tu dilenskou prirucku bych taky rad mel-diky za pripadny tip kde ji sehnat :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 252.190 (?), 16.7.2011 5:10

Dejte tam klasické kontaktní zapalování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika