Cub cadet cc 114 ta jake jsou zkusenosti



host - 121.177 (?) 
24.7.2012 15:27, zobrazeno: 11401x

Uz ho nekdo koupil? Je to novinka. Jaká je spokojenost?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 144.71 (?), 18.8.2012 23:42

CC 114 ta - Výrobce uvádí 6 rychlostí, přitom žádne rychlostní převody nemá, páčka s vyznačenýmy 6ti stupni je jen atrapa, která aretuje spojkový pedál a tím dochází k prokluzu řemenů a to jen 1.,2.a 3.stupni pak už je nefunkční a chodí jen naprázno.Nemá ložiska v kolech jen plastová pouzdra.Je to šmejd čínskej 3 dny jsem ho dodělával a seřizoval doma, než jsem si troufl vyjet sekat, to snad dělají děcka v Číne na pásu, například brzda doběhu nože-namontovaná obráceně pakna s obložením takže při zapnutí sešení pořád brzdila.Ukotvení táhla od takzvané spojky jsem musel posunou o 3cm, celý rozebrat, abych mohl vyvrtat do segmentu pedálu nový otvor na ukotvení táhla, pak to fungovalo a pedál šel lehce sešlapovat a nebyl tak citlivý při ovládání rozjezdu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 214.190 (?), 20.5.2016 13:56

Taky jsem jej uváděl do chodu sousedům.  Občas trvalo,  než jsem zjistil,  který spínač blokuje chod,  ale po vychytaní mouch,  už několik let běží docela dobře.  Teď už na něm dochází baterie a na netu nikde není uveden typ a na traktůrku je specifikace prelepena,  takže uvidím co to je až při demontáži. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 49.25 (?), 16.7.2017 15:54
Dobrý den, prosím o pomoc mám cub cadet cc 114 ta, po zahřáti chcípá nevím jestli zlobí nejaké čidlo nebo co to je, občas ne mi stává že když zvednu sekání nahoru tak začne poprdávat a nebo chcípne nevíte kde je toto čidlo. Díky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika