Bubnová sekačka BDR 581SP Perla



host - 11.107 (?)
2.1.2013 15:17

Já plně respektuji vaše zkušenosti jak s výrobkem, tak s personálem, nehodlám utrousit slůvko na jejich obhajobu, ale vy asi taky nebudete moc při smyslech, ne? Co je to za nápad si koupit bubnovou sekačku bez pojezdu?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 140.39 (?), 2.1.2013 14:31

Já si koupil asi před 8 lety od VARI "LÍZU", strašný stroj! Kola z umělé hmoty, která jsou na hřídelce od předního kola, vsazená do rámu, no, vsazená je přehnané, jsou tam zalisovaná, a přikápnutá svářečkou. Vydrží přesně dobu záruky, pak upadnou, jako náhradní díl se neprodávají, za to však ochotně prodají celý rám za 3600. Koupil jsem v kolech 2 hřídelky předních kol, zavařil jsem je místo "originálu" a slouží to dobře, protože jsem udělal ještě trubkové přemostění kol, aby i vnější strana kola měla opření. Bylo to však za cenu horšího přístupu k motoru, to se dá "rozchodit" Další věc je ta, že do umělohmotného loukoťového kola na straně výhozu hmoty se zelená hmota napěchovala na 10-15 m tak, že kolo se nemohlo točit. To jsem vyřešil krytem z konzervového plechu přes loukotě. Další zhovadilostí a to podstatnou je klínový řemen používaný na pohon sekacího ústrojí. Je nějaký kvalitnější, ale jeho profil je z vnitřní strany zbroušený asi o 1/3. Chtějí za nový asi 360, kdežto klasický klíňák stejných rozměrů stojí kolem 80 kaček. Pokud máte hustou trávu a plnou mravenišť a krtinců, takových řemenů potřebujete za sezonu 3. Mám to kousek do Libic n/C, kde tyto paskvily vyrábějí, prodavači neochotní, jedním slovem hnus, velebnosti! NIKDY VÍC VARI!!! Letos bude asi její poslední sezona u mne, čekám, že se mi rozsype pod rukami, ale řekl jsem si, že si novou koupím, až tuto dotrápím až do samého konce, když jsem si takto naběhl. Tak zháním podklady, rady, zkušenosti, chci něco s pojezdem, už mne nebaví tlačit ten krám. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 2.1.2013 15:17

Já plně respektuji vaše zkušenosti jak s výrobkem, tak s personálem, nehodlám utrousit slůvko na jejich obhajobu, ale vy asi taky nebudete moc při smyslech, ne? Co je to za nápad si koupit bubnovou sekačku bez pojezdu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 86.197 (?), 2.1.2013 18:36

Mrzí mne, že asi nevíte, o čem píšete.Bubnová sekačka Vari-Líza nemá, alespoň jak ji znám já, žádná plastová loukoťová kolečka a rozhodně jí nemusíte tlačit.Tak se prosím podívejte, co že to vlastně pomlouváte.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 9.66 (?), 30.5.2008 10:20

Jestli Vari kopírije jen to lepší tak o to spíš..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 58.139 (?), 25.5.2013 20:58

Pozdravujem všetkých, ja som kúpil bdr 581 perla, to ani nie je kosačka, ale krovinorez. Motor ma veľkú výkonovú rezervu. Chýbajú jej iba fúkané kolesá. Trávu odhadzuje pekne. Pozemok som nekosil asi 8 rokov, a boli na ňom kríky, mraveniská a krtince, ale kosačka s tým nemala žiaden problém. Môžem iba odporučiť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 213.170 (?), 21.6.2008 11:10

Je dobrá, ale má dost široká řídítka. U plotu s tím bývají občas broblémy, zvláště u pletiva, kda páčka plynu zachytává o drátěná oka...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 160.70 (?), 3.5.2016 16:30

To je sice pravda, ale ja by som snou pri plote ani nekosil. Pri plote to dokoncujem krovinorezom. Pokial nemate uplne dokonaly pozemok tak to ani neodporucam. Ja tam mam mraveniska a krtince a vzdy ked na to narazim tak kosacku trhne do plota a bubon sa zachyti o pletivo a to sa znici, alebo poskodi bubon. Sused nebol moc rad :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 111.169 (?), 9.7.2008 17:22

Dostal jsem sekačku Sprint 375 ve velmi pěkném stavu od paní, která ji zdědila po manželovi, a neví o ni nic.Chtěl bych vědět jest-li je to čtyřtakt nebo dvoutakt. Jaký olej a benzin se tam používá. Děkuji Standa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.74 (?), 9.7.2008 18:30

Tak moment, Sprint 375 je motor a ne sekačka.

Motor Briggs and Stratton Sprint 375 je vzduchem chlazený čtyřdobý vertikální jednoválec s ventilovým rozvodem SV. Jako palivo se používá natural a olej kupujte originál od Briggsu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 111.169 (?), 10.7.2008 12:54

Děkuji za radu ohledně motoru Sprint 375. Psal jsem, že o sekačce nic nevím a ani ta paní, tak jsem přečetl tuto značku, na sekačce žádný nápis není. Tak se omlouvám. Měl bych ještě jeden dotaz, zda stačí natural 91 nebo musí být 95. Standa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika