Benzínový vyžínač Florabest BL FBS 25 A1



host - 32.51 (?) 
26.7.2017 23:13, zobrazeno: 6155x

Dobrý deň. Pri druhom kosení zahrádky sa nám podarilo poškodiť strunovú hlavu tak, že je už vyžínač FLORABEST BL FBS 25 A1 nepoužiteľný. Požiadali sme predajcu LIDL o radu pri zabezpečení servisu. Ten nás nakontaktoval na svojho servisného partnera HECHT Prievidza. Zaslali sme objednávku a čakali sme. Najprv bol z ich strany prísľub, že tovar bude, ale nevedia kedy. Dnes nám oznámili po urgencii, že výrobca tovar nedodáva a oni nevedia zabezpečiť ani náhradu. Takže LIDL predáva jednorázovky?

Poraďte mi prosím, či niekto nemá podobnú skúsenosť a či do tohto vyžínača nepasuje nejaká hlava inej značky, resp. či neexistuje nejaká univerzálna strunová hlava. Inač to môžeme vyhodiť rovno do konjtajnera.

Ďakujem

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 155.38 (?), 27.7.2017 7:53

A zkoušel jste namontovat jinou hlavu? Většina hlav je na stejný závit a mají stejné uložení. Navíc je to čína a tam jsou snad všechny stejné.

Myslím, že źrovna hlavy od Hechtu by tam mohly pasovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 32.51 (?), 27.7.2017 9:42

Nie, neskúšal som ešte, lebo som veril, že servisný partner LIDLU Hecht Prievidza naozaj zabezpečí servis a čakal som od začiatku júla, že mi tú strunovú hlavu pošlú, ako mi najprv sľúbili.

Ďakujem za radu, teda skúsim hľadať.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 155.38 (?), 27.7.2017 13:36

Pokud máte nějakou velkou prodejnu Hechtu v okolí, tak bych tam s křovákem zajel a přímo nějakou hlavu vyzkoušel. Běžně prodávají samotné hlavy a pokud to nejsou takoví idi.ti jako v mounfieldu, kde zboží nemůžete bez zakoupení vyzkoušet, tak to zkusíte namontovat a hned budete vědět.

O mountfieldu píšu schválně, protože jsem tam se ženou kupoval rukavice na růže a protože manželka je drobnější, chtěli jsme rukavice nejprve vyzkoušet. To však nejde, protože je mají za konce sešité kancelářskou sponkou i s cedulkou. Tak jsme poprosili obsluhu, ať nám to rozdělá, že je potřebujeme vyzkoušet. No, ani po krátkém handrkování nám to nebylo umožněno. Že to prý potom neprodají a prodává se to jenom sesponkované a ještě dalších x výmluv, proč to nejde. Tohle se mi vážně už dlouho nikde nestalo. Mounfield Opava.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika