Benzínový kombinovaný přístroj 4 v 1 z Lidlu



host - 95.50 (?) 
30.6.2016 7:39, zobrazeno: 16602x

Dobry den

Mate nekdo s timto hybridem zkusenost? Zvazuji koupi na obcasne pouziti, ale rikam si jestli za tu cenu to nebude total křunt.


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 215.57 (?), 30.6.2016 9:22

Dnes rano jsem ho zakoupil, zatim krom vahy baleni nemuzu slouzit, odpoledne rozbalim a budu informovat.

Milda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 95.50 (?), 1.7.2016 9:03

Tak jsem se nachal "ulakotit" a koupil jej.  Zpracovani neni uplne nejhorsi, hlinikem se nesetrilo, neni to "garnižtrubka" coz se ovsem negativne podepsalo na vaze. Motor naskocil na druhy "drc", startovani lehke, do otacek jde ochotne, za vcelku hlucnym doprovodem. Nicmene za tu cenu mi to neprijde vubec spatny, kdyz jej porovnam s 4 roky starym krovinakem od Jonseredu, ktery me stal dvojnasobek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 233.131 (?), 3.7.2016 20:55

Dneska jsem s tím po zahradě pobíhal skoro celý den a krom odvětvovače jsem vyzkoušel všechno. Musím podotknout, že (při mém relativním mládí) je to první takový stroj, který jsem vůbec kdy potřeboval použít, tudíž nemám s čím srovnávat. A jelikož nemohu posoudit různé technické mini-detaily, tak jako celek bych řekl, že pro příležitostné použití (když si necháte v koutě zahrady, kde to nejde sekačkou, vyrůst džungli) je to perfektní. Váha je sice vyšší a včera po posečení meze jsem si ani skleničku k hubě nezdvihnul (jsem i trochu "schnilotina", to bude hrát dost roli), ale potom celkem pomohlo lepší doštelování postroje. Žádné další minusy, jako laik, nedokážu vymyslet, a tak musím konstatovat, že spokojenější bych být já osobně nemohl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 95.50 (?), 7.7.2016 7:18
V podstate muzu souhlasit. Co mam asi největší vytku jsou vibrace a vaha. Po 3 hodinách práce se vibrace neprijemne projevi v rukou. Jinak motor je predimenzovany a bez problemu utahne veskere prislusenstvi. Staruje lehce, jde dobře do otáček, hlucnost mirne vyssi. Při pouziti jako krovinorez chybi "riditka", ale zase se snim clovek dostane všude. :))
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 164.67 (?), 1.8.2016 18:34

Jeste se mi nestalo aby se kotouc do zeme zasekl...  Samo, ze na velke plochy mam Jonsered s riditky, tohle mam na doplnkove prace abych se nemusel ksirovat, ale bafl krovak do ruky a sel konim do vybehu vysekat koprivy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 111.65 (?), 10.7.2016 22:02

Pred par lety jsem koupil v potravinovem obchode podobny stroj (elektricka motorova pila na tyci) a jsem spokojen. Vyuziva se tak 5 krat do roka, coz je opravdu hoby vyuziti, ale svoji praci udela. Vetve ve vysce jsou pryc a to je dulezite. Preferuji elektrinu, tak jsem vybral elektro motor.

Stroj je z Ciny a funguje. Zaplatil se uz nekolikrat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika