Benz. sekačka motor Briggs & Stratton kde koupit cívku?



TDzendys23 - (3) - 66.173 (?) 
24.5.2019 16:04, zobrazeno: 1463x

Zdravím tak už dávno nastal čas abych opravil naší benzínovou sekačku na trávu. Při svařování "karoserie" jsem si neodpojil elektriku ani neodmontoval motor, takže jsem ns největší pravděpodobností odpálil zap.cívku jelikož přestala házet jiskru. Nemohu ji nikde sehnat prohledal jsem celý Aliexpress a žádná není totožná, údajně by mohly být stejné díly ze sekaček AL-KO nebo jiné. Nevíte prosím kde sehnat nebo kde jsou v Praze či okolí prodejny s dílama na tyto stroje? Jedná se konkrétně o :

Briggs & Stratton

Model: 10A902

Type: 2272E1

Večer jsem dám fotku té cívky s rozměry. Děkuji

Sekačka  Briggs & Stratton
Sekačka Briggs & Stratton
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 17.60 (?), 24.5.2019 18:51
Firma KIS plus, a.s. je autorizovaným distributorem výrobků a náhradních dílů Briggs & Stratton pro Českou republiku již od roku 1993. Distribuci provádíme velkoobchodně i maloobchodně. Zajišťujeme servis pro maloobchodní spotřebitele, ale také zajišťujeme technické poradenství a technická školení pro širokou síť servisních partnerů Briggs & Stratton po celé České republice. Pro koncové zákazníky i pro všechny naše obchodní odběratele jsme partnerem pri řešení či schvalování záručních oprav motorů Briggs & Stratton. Pozáruční servis a distribuce veškerých náhradních dílů či olejů je samozřejmostí. Více než 18 let zkušeností s produkty Briggs & Stratton nám umožňují poskytovat kvalitní poradenské služby ve věcech identifikace náhradních dílů Briggs & Stratton, náhrady či záměny motorů Briggs & Stratton, či vhodné aplikace motorů Briggs & Stratton při spolupráci s výrobci motorových strojů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 66.173 (?), 24.5.2019 23:24

Děkuji moc již jsem psal mail

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika