Alko rider



tibi223 - (1) - 220.50 (?) 
31.12.2015 2:14, zobrazeno: 6068x

Nazdar chcem sa spytat kupil som alko rider on 620 bez motora bol tam motor Tecumseh vector 4.4kw, chcem tam dat briggs 650 mam ho na svojej kosacke a je fakt moc silny ale neviem ci to bude dobra volba na toto.parametre su 8.8Nm a 190ccm, rozmerovo tam sadne ale vykon???Dakujem

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 9.6 (?), 31.12.2015 9:47

Sekačkový motor není vhodný, potřebuješ motor s těžkým setrvákem. Doporučoval bych aspoň řadu 850, která má krouťák 11 Nm.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
haba-dav - (1) - 206.146 (?), 27.1.2016 16:05

Zdravím Vás,

měl bych na Vás prosbu, mohl by jste mi nafotit spojku (mezi motorem a nožem)? Koupil jsem (jaro 2015)  taky sekačku Al-ko rider on 620, ale je tam daný jiný motor a když se startuje, roztáčím i nože sekačky. Je to zapojeno bez spojky. Startování je hrozné, fyzicky náročné! Než nastartuju, jsem celý spocený. Musím to předělat, abych záběr sekacího nože spouštěl přes pedál (na spojku).  Výkresy sestavy nemám. Z fotek bych se mohl dopídit, jak má být správně zapojený motor. Předěm děkuji za ochotu. haba-dav@email.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.50 (?), 2.3.2016 0:35

Zdar v google si pozri schemu ako to ide to musi ist.Nechapem ako to moze ist uz zo zapnutym nozom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 220.50 (?), 2.3.2016 0:42

Dal som tam ten motor brix 650 a ide to dobre, vykon bi mal postacovat, je tam uple novy celi spodok-spojka, noz... cele komplet, ale aj tak ma najviac na tom celom tesi ze sasi su z Hliniku juchuuu uz ziadna hrdza.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 2.3.2016 6:51

Zdravm, hliník koroduje úplně stejně jako ocel. Hlavně ve spojení se šťávami travy. Pokud by byl skelet vylisován z hliníkového plechu o stejné tloušťce jako ocelový, tak by prorezl ještě dříve. Výhoda hliníkových skeletů je hlavně jeho tloušťka. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika