Aku postřikovač



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
16.6.2017 19:54

Ano diskutovali, ale o Hecht 425 a to je mechanický zádový postřikovač. A vy tvrdíte, že jste měl accu.viz Váš odkaz od dva řádky výše než jste dal odkaz na diskusi na zahrada. To je velký rozdíl

Ano, to tvrdím. Měl jsem akumulátorový Hecht už před 4 lety. Jak jinak byste vysvětlil moji větu napsanou 21.1. 2014 ve vlákně "Výběr postřikovače stromků":
Mám akumulátorový Hecht, do Sola se mi nechtělo investovat...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 16.6.2017 10:11

Asi jsem se přenesl v čase a v roce 2014 jsem věštil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 235.3 (?), 16.6.2017 13:23

pane Vyslouzil..ved staci si nastavit hladanie v googli Hecht aku postrikovac v obmedzenom obdobi..napr. 1.1.2015-31.1.2016..a hned sa ukaze ci mate pravdu... a mate... napr. vysledok aj ked sa vyrobok vyradil uz z predaja ale zaciatkom 2016 sa ponukal..

https://www.nakupka.cz ›... › Voda › Postřikovače, rosiče
Preložiť túto stránku
17. 2. 2016 - Popis Akumulátorový zádový postřikovač Hecht 416 ACCU: Akumulátorový zádový postřikovač s nádrží o obsahu 16 l. Specifikace. Typ pohonu: Akumulátorový...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 16.6.2017 13:42

Já nevím, proč bych měl něco hledat. V roce 2014 jsem o něm psal, to si můžete najít, odkaz jsem napsal výše. Dokonce jsem na jiném místě psal, jak jsem musel zbastlit hadici, abych k ní mohl připevnit trubku ze Sola.
  O další postřikovač Hecht už nemám zájem (nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci) a je mi zcela jedno, že někdo tvrdí, že se před letošním rokem neprodával.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 16.6.2017 13:52

Mimochodem, můžete zde najít další další vlákno, kde jsme před 3,5 roky o aku Hechtu diskutovali. Samozřejmě ta maximální spokojenost po 2 letech skončila.

Výběr postřikovače stromků
Miloš Vysloužil (14683) - xxx.xxx.92.38 (?)
21.1.2014 8:01
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Solo má taky 0,5 m nástavec jako standard. A příslušenství je totálně předražené.

Ano, to je pravda, ale přeci jen lze prodlužovací nástavce koupit. Teleskopická výsuvná trubka je super, ale stojí víc než neznačkový postřikovač.
    Mám akumulátorový Hecht, do Sola se mi nechtělo investovat. Po 2 letech maximální spokojenost. Až na tu půlmetrovou trubku. Tak jsem musel přibastlit (závit je jiný) ten teleskopický nástavec Solo a funguje výborně. Při stejných tryskách má viditelně lepší rozstřik než zádový pákový Solo.

Připojit reakci


          
Výběr postřikovače stromků
host - xxx.xxx.4.7 (?)
21.1.2014 13:52
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Ak tomu dobre rozumiem Solo je drahe, ale ma moznost nahradnych dielov. Hecht je lacnejsi, ale nema moznost prikupenia dielov (iba dokupit trubku). Ak by som chcel kvalitnejsie trysky na Hecht, tak sa nedaju zohnat?

Připojit reakci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 235.3 (?), 16.6.2017 14:05

iste..ale to nebol navod pre vas ze mate hladat..ale pre toho nadsenca Hechtu ktory mysli ze objavil Ameriku..najprv tvrdi ze SOLO416 sa vyraba v Cine a on to vie... a potom ze HECHT ACCU je v predaji len 14 dni a nikdy predtym sa nepredaval ziadny accu od Hechta..a to tiez zodpovedne vie..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.82 (?), 16.6.2017 16:39

Ano diskutovali, ale o Hecht 425 a to je mechanický zádový postřikovač. A vy tvrdíte, že jste měl accu.viz Váš odkaz od dva řádky výše než jste dal odkaz na diskusi na zahrada. To je velký rozdíl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 16.6.2017 19:54

Ano diskutovali, ale o Hecht 425 a to je mechanický zádový postřikovač. A vy tvrdíte, že jste měl accu.viz Váš odkaz od dva řádky výše než jste dal odkaz na diskusi na zahrada. To je velký rozdíl

Ano, to tvrdím. Měl jsem akumulátorový Hecht už před 4 lety. Jak jinak byste vysvětlil moji větu napsanou 21.1. 2014 ve vlákně "Výběr postřikovače stromků":
Mám akumulátorový Hecht, do Sola se mi nechtělo investovat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.82 (?), 16.6.2017 19:58

Omlouvám se Potom jste David Copperfield a to jsem nevěděl, protože žádný takový postřikovač neexistoval:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.253 (?), 14.6.2017 15:46

xxx.xxx.11.82..to je dobry nezmysel co tvrdite... ze Gardim si nakupuje doplnkove lacne postrekovace Kingjet to este neznamena ze to ma vazbu na SOLO. SOLO nema s tym nic spolocne, je to ciste zalezitost Gardimu. Gardim ani nevie co a kde SOLO vyraba, nemaju to dovod im povedat, mozu len na dodavatelskej fakture vidiet krajinu povodu, ale rozhodne nie vyrobcu. Takych Kingjetov mate v Cine na stovky, staci si pozriet ponuku na alibaba.com. Takze sem nepodsuvajte ze SOLO 416Li sa vyraba v Cine. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.82 (?), 16.6.2017 16:48

Takže připouštíte, že na faktuře vydíte krajinu původu. Mohu se zeptat, který evropský výrobce dává na fakturu krajinu původu? To se uvádí jen pokud zboží nepochází z EU, což při mé chabé znalosti zeměpisu, Německo v EU je. Není to tak, že přijede konteiner a který se musí vyclít v Německu(a nemusí) a jen je přeposlán s papíry do dalších států v EU a tam se nemusí(musí vyclít) a proto se tam píše krajina původu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika