Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nekupovat, tedy pokud se ještě tento šmejd prodává. Po 4 letech zkušeností ho opravdu nemůžu doporučit. Sekala jen cca 400m2 4x do roka. Po prvním roce odešel startér (taková ta cívka se šňurou). Naštěstí je to univerzální čínský výrobek, tak objednáno přes e-bay za cca 121kč. Ten mi vydržel další 3 roky (tedy déle než originál). Dále díky vybracím se ulomil plechový kryt nádrže na kterou se kosa pokládá když leží na zemi. Oprava provedena svařením. Dále vypadaly všechny šroubky které držely stříbrný kryt ke kovové konstrukci kosy. Nyní se už taky rozpadl, ale objednávám další. Teď mi přestala startovat. Rozborka karburátoru a vyčistění. Měřil jsem kompresi ve válci a nic moc, tak jsem se rozhodl sundat válec. Vnitřní plochy válce vypadaly jako by je někdo leštil snad 80 brusným papírem. Hnus. 

Tato značka je určena pro domácí kutily, kteří se rádi hrabají v motorech. Příště se této značce vyhnu obloukem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika