Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

viete ked nezda sa mi ze by to mohlo byt predstihom al. vyfukom pretoze predtym ako som rozobral vycistil a nieco vymenil v karburatore tak okrem toho ze nestartoval dobre isiel ako hodinky..a takze to vzniklo nahle preto nehladam problem inde (zatial) zda sa mi to nepravdepodobne..naozaj vzdy predtym cize este nedavno ked horkotazko nastartoval tak tahal jak blazon..skusim zohnat este tu 82 trysku a uvidim co dalej..skusal som uz aj prihybat plavak (novy) ale ziadny rozdiel..a skusil som taku vec ze ked zavrem ventil paliva (novy) tak na konci ked uz dochadza palivo sa rozbehne jak predtym..samozrejme kazda rada mi pomoze lebo teraz som zufaly neviem kde mam hladat chybu..dakujem

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika