Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tak abych to trochu upřesnil - jedná se mi tedy o 2-T motory motorových pil a křovinořezů (a strojů podobných).

O to určení právě jde. Třeba přijít do obchodu a říct - potřebuji motorovku, která mi při správné udržbě vydrží 800-1100 "motohodin"? Myslím, že prodavač často ani neví, na kolik je ta pila "spočítána" a stejně jakákoliv porucha se stane, tak je to "vina obsluhy" nebo "běžné opotřebení".  Slovo "spočítána" jsm použil záměrně, protože vím zcela jistě, že např. ložiska(životnost) se počítají na konkrétní počet otáček (např. 120.000.000 otáček) plus ještě nějaké jiné parametry, krát "bezpečnost" - z toho vyjde např. dynamická únosnost atd. - podle toho vyjdou rozměry a typ ložiska (z katalogu výrobce). Podle mě ale ložiska nebudou tím nejslabším článkem motoru.   A co je to vůbec "běžné opotřebení"?  To jako podle servisákovy zkušenosti? Taková varování(zkušenosti) vám ale při prodeji nesdělují (nechlubí se jimi).

Jinak celý můj původní příspěvek byl myšlen tak, že zde vznikne něco jako "Osudy našich milačků"

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika