Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ne domácí třícípák nedělám, je to nuž. A i když mě se za 16 měsícu práce s těmito noži nic nestalo, měsíc - 60 000 ožnutých stromku s H-235, je na zvážení každého, jestli to zkusí, a jestli na to má. Bez krytu dělám 20 let, ze začátku 5-6 měsícu ročně, později i nyní 3-4 měs. do roka. Za celou tu dobu jsem to dostal do noh párkrát, nic co by se nedalo rozchodit. Jsou to poznatky spíš pro ty, co dělají v lese. Práce bez krytu umožnuje vyžínání bez toho, abych sazenici obcházal kolem dokola. Myslíte si že je to tak hloupé? Zkuste si pár tisícovek ve svahu vytáhnout z buřeně. Na závěr poznámka, dejme tomu že má nádrž na benz. tři čtvrtě litru, i když to je jedno. Já jedu na jednu cenu min. hodinu a pul, a to at to byl 500 Stihl, nebo 235 Husg. Po 3 cenách už proto, že mám mrtvé trapézy, váhu křov. držím v pase, možné jen u trio-balance popruhu. 3ceny se rovnají zhruba pěti hodinám nepřetržité práce, ve svahu a většinou vedru. Kolik jste to napsal 5 litru, spočítejte si to. Už jsem to jednou psal, naučte se seřizovat karburátor, jinak z té mašiny nedostanete co v ní je.A volba lehčího nože, byla také jedna z řešení, jak z lehkého křovin. dostat ještě víc.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika