Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Než 350 Stihl bych šel do 400, která má podstatně lepší antivibrační systém.  350 jsem míval, a když jsem s ní za den vysekal 5 litrový kanistr benzinu, mohl jsem cukrovat buchty. U 400 tento problém nemám a plný  kanistr mi s ní za den vysekají i šikovné holky. Doporučovat vlastní výrobu pracovních nástrojů je nerozum. Tyto nástroje jsou schválně měkké, aby se neuštíply, neutrhly apod. Seču často v kamení, drny či mezi pařezy a nevěřím, že podomácky udělaný třícípák je v takovém prostředí bezpečný. Stejně jako odstranit ochranný kryt. Jednoho frajera bez krytu jsem znal do chvíle, než mu se kamínek zasekl do krku a museli jsme mu to vydloubat. O jeho krvavých nohách nemluvím. Jinak když sekám louku se zralou vikví, tak jsem šťastný, že kryt mi alespoň část semen zachytí. Dost ty semínka na tělě bolí. Na 30 arovou plochu bych si sehnal bubnovou sekačku třeba Dakr - Panter. Je asi méně než 70 cm široká, takže se s ní projede i pěšinou kudy projde člověk. Boční svah zvládá asi 25 ° možná víc neumím to odhadnout. No a to ostružiní a další křoviny se nechají dobře zlikvidovat Roundupem. Nátěr na čerstvý pařízek, či list 5 - 30% ředění. Podle druhu vegetace a ročního období. 235 R Husqvarnu jsem zahodil. Nechtěly mi s ní dělat ani holky, protože byla slabá. Ale asi na ožínání stačí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika