Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dělám s křovinořezy 20let. Ročně 3-4měsíce a za ten měsíc ožnu 60 000 stromku. To na začátek pro ty co je vytahují jen z regálu. Mám zkušenosti se Stihlem 350, jedinečná mašina. Později to byl Stihl500 stále bez poruchový stroj, ale jako by stratil dech. Oba křovinořezy jsou vhodné na vyřezávání kolem cest. Jsou zbytečně těžké na vyžínání. Na řezání s tímto křov. použijte menší pruměr pilového kotouče s omezovacími zuby, tolik se nevylamují. Asi čtyři sezony používám Husgvarnu 235R a tu by jsem Vám doporučil. Ty přiložené popruhy vyhodte a pořidte si trio-balance od Husgv. Trojzub požívejte 30 na pruměru, výžínací nuž 35, pilovvý kotouč nenších pruměru. Za celé ty roky jsem nepoužíval ochranný kryt. Není to z machroviny, zkuzte hrábnout do buřeně po prsa s náletem dřevin s krytem a bez něj! Po použití vyčistit filtr a pravidelně doplnovat mazivo do vyžínací hlavy, je drahá. A poslední věc, když koupíte křov. nechte si ho maximálně nastartovat. Seřízení karburatoru je H-1otáčka L-1otáčka pro záběh. Po měsíci mužete začít H stahovat, cílem bude vypálená svíčka, ne černá. Zduraznuji POSTUPNE, maximum bude do tří čtvrtin!!! Pokaždé když hrábnete do karburatoru musíte seřídit i L a volnoběh. Tak L, ideál by měl být při jedné až jedné a pul otáčce. Nastatovaný křov. s nožem proturuj a pokud špatně akceleruje nemá plynulý chod, tak L ze zákl. seřízení otvírej. Vždy kousíček a proturovat nesmí Vám tarokovat, i ve vysokých otáčkách nevynechává a neřve a musí to být švunk. Volnoběh je jasný nesmí zdechat ale když pustíte plyn ani přetáčet, plyn by měl hned klesnout. Tak at vám to vše trochu pomuže.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika