Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Mountfield je skvěle manažersky zvládnutá firma, dala zákazníkům to co požadovali-výběr zboží za nízké ceny ve skvělých “akcích”,dalo by se říci, skoro zadarmo, pak se jeden nemůže divit, že musí někde vydělat na ochotné, usměvavé,věnující se prodavače.Tak černýho Petra odnáší servis-předražené díly, dlouhé čekací doby, reklamace je sprosté slovo protože: zákazník výrobek přetěžoval, nesprávně použil, neservisoval apod.Jsem jeden ze spokojených zákazníků a to díky bazénu, který máme asi 15let?Po deseti letech se rozpadli schůdky za 1500,-,spojovací hadice, pak jsme za dvojku vyměnili vnitřní fólii a to jen kvůli vzhledu a jednou obměnili krycí plachtu, protože ji nechávám i na zimu, tam byly ceny adekvátní.Co mě dostalo byla vypouštěcí zátka na filtraci jako od petky a to za 250kč-krutý žert, ale beru to jako kanadský vtípek.Bazén s oválem 5,5m slouží dál s min.investicemi, jinak vše původní.Traktůrek 220-ká má přes 1 000mth a furt to maká, má b&s 22k, hydro od kanzaki K46,takže dobrý základ, vyráběno i pro stigu ve žlutém, ale byl druhý nejdražší v MF.Nejsem ale hazardér, aby jsem tam koupil pilu, křoviňák nebo něco podobného, tam se musí připlatit a šel jsem do stihlu i pro plotové nůžky, pravda,žádný z těchto výrobků nemám pod 12tis.,ale servis to nevidělo nikdy a to mám přes 10let.Nejsou to TOP výrobky dané značky, ale lepší střed, nejsou z kola štěstí ani z výprodeje, ale akční sleva tam 10%byla.Je to o prioritách a potřebě vlastnit danou věc, kupte si hecht a budete moutfield velebit, ale je to opět o touze lidí mít to neúměrně pod cenou.Dnes si pomalu cokoliv z výše zmiňovaných věcí dokážeme koupit z výplaty a ve špičkové kvalitě, ale snaha šetřit a jít proti rozumu dané výrobní cenou výrobku tlačí prodejce jít z hobby kvality do nové kategorie: houby kvality.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika