Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mno vidim, ze samy spokojeny zakaznik. Taky prihodim svou trosku do mlyna.  S otcem jsme pravidelne nechavali servisovat krovinak, motorovou pilu a pak jeste zahradni traktor v mountfildu. Vysledek je ten, ze uz tam nejezdim. Prvni to zaclo motorovou pilou. Po koupi jela blbe a chcipala. Vysledek reklamacezadreny pist a neuznana reklamace za 5tis. Tak jsme to uhadali, ze to poslou do Prahy na prozkum. Mno po mesici a pul pila zpet a opravena v zaruce. Potom krovinak. Pri sekani mi odpadl plastovy kryt nad nozem a cosik jsem slysel odletet. Podotykam, ze to bylo prvni sekani po garancni prohlidce. Mno co odletelo byl plech co drzel ten plastovy kryt. Nasel jsem ho cca 10m od mista seceni zasekly tak cca 2cm ve stromu. Vyjadreni mountfildu, prej jsem do neceho narazil. Potom traktor z garancni prohlidky odpadl nuz. Prej jsem na neco nozem nabral. Proste opet spatne utahle srouby. Dalsi posezoni prhlidka, tak nefungovaly svetla na traktoru. Po dalsi garancni prohlidce nesel traktor nastartovat. Takze krom prvni garancni prohlidky vsechny jsem musel reklamovat. Pak jsem se jeste pokus dat na posezoni prohlidku zdarma motorovou pilu. S tim, ze jsem si vsechny srouby oznacil barvou a nahlasil, ze chci jen posezoni prohlidku zdarma a pripadne jakekoliv opravy at se mnou konzultuji. Po 3 tydnech prej je vse OK. Pri vyzvednuti jsem konfrontoval tenchnika, ze na to ani nesahli, A on, ze prej to bylo delane a ja si oznacil spatne srouby (oznacil jsem srouby na filtru se svickou, listou s retezem. Mno nijak jinak se do pily nedostanete). Takze asi takova moje zkusenost z Mountfieldem. Jen mozna podotknu, ze moje zkusenost je s pobockou ve Frydku-Mistku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika