Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pripojim take jednu zkusenost. Pred lety jsem si chtel koupit 4 taktni frezu Honda s gumovym snekem, ale bohuzel ji do CR nedovazeli. Tak jsem coby obchodnik zavetril, ze pak uz je to jedno co koupim a vletel do Mountfieldu pro frezu TORO Snow Comander (tak nejak se to jmenuje). Dostala mne 7 leta zaruka a 20 ltr benzinu na rok po dobu 7 let (celkem tedy 140ltr) A toho, ceho jsem se nejvice bal prislo po par hodinach pouzivani. Zadrela se. Takze jsem ji sel reklamovat a technik na mne zacal startovat, ze to ja, ze spatny benzin ve zlem pomeru atd. Chytam na prvni naslapnuti, coz se stalo i onehda a ja zacal. Neprejte si me slyset a videt. Kdyz zurim, tak vypadam fakt blbe. Nastesti mne zastavil muj znamy, ktery se najednou objevil ve dverich. Nevedel jsem, ze tam pracuje. Vse se najednou zacalo ubirat jinym smerem. Ze pry to prozkoumaji atd. Vzhledem k tomu, ze jsem v danem meste pomerne znamy a prisla pomoc v mem kamaradovi, tak zrejme sklopili oci a motor vymenili. Nebyt meho znameho a meho jmena, nevim jak by to dopadlo. Frezu musim vzdy na podzim privezt na kontrolu, abych dostal benzin a platila 7 leta zaruka, ale vzhledem k tomu, ze jsem jiz s fintami servisu obeznamen, hlasim uz ve dverich - nic nevymenovat a neopravovat! Vzdy by se totiz neco naslo... Poprve se mne zeptali, proc to tam tedy nosim a ja na to, ze musim, aby mi platila zaruka a dostal jsem benzin. Pry uz priste budou stacit jen papiry, takze uz chodim jen s papirama :-) Zaverem... Pozdeji pri vybirani traktoru jsem jasne vedel, ze ho tam nekoupim, ale sel jsem se i tak podivat a vyslechnout si rady. Musim priznat, ze jsem nabyl dojmu, ze oni opravdu  "kvalite" tech vyrobku opravdu veri... nechce se mi verit, ze by tak dobre lhali... Na druhou stranu jsou ale veci, ktere jsem si tam, kdyz mne tlacil cas, koupil, napr. sekeru Fiskars. Super zjisteni bylo, ze Fiskars dava 10 let zaruku a Mountfield jen 2 roky :-)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika