Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak mě se líbil příspěvek z 11:54. Jen si rejpnu: taky jsem chodil do školy a 2008-88=1988 a ne 88. Nic ve zlém myslím že vím jak to bylo myšleno. Co se týče ševce, který se má držet svého kopyta, tak to M splňuje do puntíku prostřednictvím svého BOSSe. Nějaký čas kšeftíky a co bratr vyrobil, pak nákup zboží za účelem dalšího prodeje do dnešní podoby. Ono toto vlákno vzniklo z konkrétního případu. Viděl jsem i spot v televizi o tomto případu a opravdu se bylo na co dívat, takže Petr B. co sem napsal je pravda.On se zde občas objeví nějaký zaměstnanec M. Nic proti jeho povolání, každý jsme rádi, že nějakou tu práci máme, že a pokud ji po své lajně děláme dobře, nemáme se vlastně za co stydět, ale pak zde začne obhajovat celou firmu a kdesi cosi. Měl by se nejprve seznámit s celým tímto případem, aby viděl zač je toho u M loket, protože pak by možná nepsal takové texty. Dnes i věřím, že tento jeden případ je jen střípkem toho, jak nás klamou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika