Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja se míchacího poměru 1:50 bojím. Viz příspěvek "Marunaka 43DX - chudá směs"? Motor se přidřel, i když jsem použil olej JASO FC a namíchal jej těsně před spuštěním. Faktem ovšem je, že v té době byl v ČR v prodeji závadný benzin a není vyloučeno, že jsem koupil u místní benzinky zrovna vadnou várku.

Oprava byla drahá, s panem Trnkou jsem dokonce mluvil. Od té doby míchám 1.25, plně syntetický olej Castrol 2T.

Ad hlava) I ta moje zcela neuvěřitelně házela, koupil jsem si hlavu od Hondy, která je poloautomatická a práce s ní je naprostá pohádka. Nebýt té mrzuté příhody s přidřeným moterem, jsem s Marunakou spokojen.

Faktem je, že dokumentace je dost hrozná - nenašel jsem doporučený olej, údaje v tabulce o výkonu stroje jsou úplný bláboly. Co se týká velmi důležitého údaje - míchání paliva - je k manuálu ke stroji napsáno 1:25, v manuálu k motoru je 1:50 pro JASO FC a 1:25 pro JASO FB a horší.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika