Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Milý andy.wise,

je moc hezké, co tu píšeš, ale v manuálu k motoru Jikov, se pro zaběhnutý motor doporučují mísící poměry benzinu a oleje 50 ku 1. 40 ku 1 je pro motor v záběhu. Faktem je, že se o oleji s označením M2T vůbec nezmiňuje. Doporučený je olej od českého výrobce MOGUL TS a dále alternativní oleje pro 2T motory od zahraničních firem, např. CASTROL, OMV, SHELL, BP a další. Kladen důraz je na dodržování předepsaných mísících poměrů výrobcem. Mogul TS je skutečně doporučen mísit 50:1 s ohledem na životnost motoru a šetrnost k životnímu prostředí! Tento poměr dodržuji a nemám problémy se zakarbonizováním ani se zadíráním. Motor nám slouží již téměř 20 let. Převzal jsem užívání po dědovi, který motoru dopřával vždy lepší oleje a já sám užívám motocyklový olej SHELL pro 2T motory. M2T jsem deset let snad ani neviděl, natož tak měl v ruce.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika