Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No vidíte a jsme u toho, palivový filtr jsem napsal špatně, šlo o filtr vzduchový, tedy jeho vyjmutí, poprvé výměna oleje, po druhé vymití benzínem. Ta vyměněná hadička bylo to gumové kolínko, z filtru ke karburaci.  Jako kluk jsem mohl s tímto vari napracovat nějakých 500 hodin, ale už je tomu dvacet let a tak se s každým pokusem o opravu rozpomínám. Současný motor je měněný, vůbec neumím posoudit kolik s ním bylo naježděno, posledních dvanáct let jezdil sporadicky do lesa, za poslední dva roky, jak jsem psal, pouze cca pět přesunů po dvoře. Na čištění nic tvrdého nepoužiji, opravy bych chtěl provést tak, abych co nejméně poškodil. Kam šáhnout, bych potřeboval spíše ve směru, běžných údržbových prací, mezi ně základní vyčistění karburátoru počítám. Nejde mi o cenu pěti stovek, pokud mi má stroj dobře sloužit, nechci v lese řešit co jsem kde špatně udělal, ale taky nechci motor odvážet do servisu s každou drobností, z dřívějších zkušeností je to pro mě skvélý, spolehlivý pomocník a velmi variabilní stroj. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika