Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer všem, mám problém s dvoudobým motorem na vari a prozatím jsem zde nenalezl podobný. Motor za posledních pár let téměř nejezdil, přesto se párkrát za rok nastartoval pro přesun po zahradě. Všechno šlapalo perfektně, ale před pár týdny začal chcípat po přidání plynu. Vyčistil jsem karburátor, palivový filtr, vyměnil benzín, koupil novou svíčku a prasklou hadičku od filtru ke karburátoru. Dnes jsem při dalších pokusech zjistil, že plyn lze přidat při poloze klapky sitiče v půlce, tedy cca 45 stupňů, v jiných polohách motor chcípne, jakoby se zadusí. Pokud se začne dusit, uberu plyn, dám opět sitič do polohy mezi, zastaví se jakoby dušení a vrátí se do volnoběžných otáček. Věděl by jste prosím někdo, čím by to mohlo být? 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika