Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
K těm filtrům - zatím jsem papírovou vložku neměnil, pouze vícekrát cca 2 x do roka čistím molitan. Pravidelně navštěvovat servis jsem nemusel, neboť to po mě nechtěli - záruka byla 2 roky. Seřízení motoru v servisu- ventily to je pro neznalého nutné. Přesto, kdybych koupil cca 4 nové filtry + 3 seřízení, tak se dostaneme na 20 000 ,-Kč rozdílu při stejné době provozu.Nevím, jak moc čtete názory zde, ale vidina ušetření peněz za nutnost pravidelného servisu/záruka je pro mnohé  větší zlo než koupit kvalitní stroj a mít obavy, že se pokazí vadou z výroby. Něco na tom je z pohledu toho, že po cca 1/2 roce provozu by se měla závada projevit -pokud se tak nestane, je šance využití záruky minimální. Takže při zadření motoru je na vině obsluha a zbývá zapalovací modul a snad, že se něco pokazí ze součástek??? Závady jsou u těchto motorů většinou - přidřený ventil, regulátor, vyjímečně (zapalování,  nedotažené šrouby, těsnění, špatné nastavení z výroby), dále je to již hlavně obluhou a údržbou.  Zrovna včera jsem po dlouhé době objevil závadu u Hondy známého - novější X řada vadné zapalování, stejně to bylo po 5 letech. A ostatní - pokud alespoň trochu zvládáte údržbu, tak se nemá co pokazit.  
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika