Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pane ZT, se zkušenostmi s těmito motory je to rozdílné. Je otázka, kterých uživatelů se zde s váma podělí o jejich zkušenosti. Jsou lidé kteří na tento motor nadávají kudy chodí a já věřím že ty potíže mají a jsou lidé, kteří si ho pochvalují. Zvláště pro svoji nenáročnost i finanční pro údžbu atd. Prostě jen zatáhnou za špagátek a je-li tam benzín motor jede. Vzduch. filtr je svépomoci čistitelný, takže jediná investice je do zapalovací svíčky. Já sám mj. tento motor mám a nemohu proti němu říci nic špatného. Kdykoli ho potřebuji jede bez problémů. Občas zlobý bodka na svíčce, ale ani ta není nijak finančně náročná. Dokonce to může být i problém zakladatele tohoto vlákna. Páni, na to jsem úplně zapoměl! Po tom netu se fakt blbě oravuje.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika