Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Potřeboval bych poradit, zda koupit křovinořez raději Stihl nebo Husqvarna. Jedná se mi o výkonovou řadu kolem 1,3-1,6 KW, používám v současnosti Oleomack 735 (1,1 KW), ale chtěl bych raději něco od zmiňovaných výrobců s vyšším výkonem. Budu rád za reakce někoho, kdo má s těmito značkami zkušenosti. Oleomack 735 funguje již 4. rok perfektně bez poruch, takže od druhých výrobců bych čekal pouze pohodlnější práci-hluk a vibrace. Jedná se mi o sekání zahrady kolem 1000 metrů několikrát ročně, takže ač nárazově, dostane pár hodin zabrat. Jedná se téměř vždy o sečení strunou, můj 1,1 KW je na hranici, raději bych výkonovou rezervu.  Poraďte tedy-Stihl nebo Husqvarna? Jak je to se spotřebou, kvalitou dílenského zpracování a spolehlivostí?  Předem díky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika