Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, včera jsem se vrátil z Krapkowic v Polsku kde jsem zakopil sekačku Hondu HRX 537C HX za 3315ZL / 19890kč./ vzdálenost od Prahy cca 320km. PÁR POSTŘEHŮ -sekačka je originál made in USA, totožná se sekačkou prodávající se u nás v autorizované Hondě. Rozdíl mezi naším modelem za 36000kč. /model 2009/ a polským je 1. český má automatický sytič.2.trochu jiné výškové nastavování rukojeti.3. jinak popsané parametry motoru. U nás se uvádí u motorů 5.5 nebo 6,5. V Polsku, Německu,Slovensku se uvádí 4,4 a 5,1. Mě ty motory připadají naprosto stejné, nevím z jakého důvodu se poze u nás označení liší., Sekačka se stejným označením motoru jako v Polsku - stojí v Německu 40 000kč. V Krapkowicich mě k sekačce navíc dali 2 nože zdarma+1nůž na prohrabování trávy. Záruční list vypisují na místě záruka bude platit asi při reklamaci v Polsku. Doprava vyšla na 1nádž nafty u Fabie.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika