Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Koupili jsme sekačku s pojezdem od Mountfieldu za cca 18 tis. Hrůza! Funguje celkem dobře, ale kvalita dílů je hrozná. Máme zahradu 1100m, rovnou, pouze tráva. Sekáme tak 10x za sezónu. Hned po půl roce provozu (cca 5x použito) upadlo uchycení kolečka, prý špatným zacházením! Dovezl jsem sekačku do servisu, napulírovanou, byla jak nová. Naúčtovali si i vyčištění stroje!!! Reklamaci neuznali. Tak jsem přestal chodit na povinné servisní prohlídky, které musíte absolvovat kvůli 7 roční záruce (které si ovšem zaplatíte, jako u aut), protože to nemá smysl, akorát platíte a platíte A další a další závady. Tedˇ nám např. upadnul šroub pro uchycení nože. Může mi to někdo vysvětlit? Nemáme pařezy, kameny, prostě nic, čím by se to mohlo urazit. Asi máme moc tvrdou trávu... Mám ještě jednu sekačku na "horší", předchůdkyni této (Partner). Byla zakoupena ještě v Tuzexu (!) a funguje dodnes!!! Zpočátku jsme měli na pozemku i sem tam nějaký kámen, klacek, kořen - nic tomu nevadilo. Shořel motor, tak se nechal převinout a jelo se dál! Celé z plastu, nulová údržba. - Závěr: jak už bylo řečeno výše, Mounfield nebrat, to samé, i lepší, koupíte jinde za polovic.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika