Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobré ráno, včera se mě u prodejce nepodařilo koupit nový ventilek, měl jen ventilek s "O" kroužkem do nádrže, já potřebuji na hadičku. Před dalšími experimenty  (plná, prázdná nádržka, znovu otevření nádržky za běhu, výměna palivového filtru, svíčky jsem lehce (bez nějakého propichování, je tam asi nějaká membrána) vyčistil asi 3 (je jich tam víc) otvory na povrchu ventilku a zkusil nastartovat - pila jede i při zatížení opět naplno. Jen volnoběh je pořád trochu rychlejší, až seženu a vyměním ventilek tak zkusím volnoběh seřídit. Asi jsem ventilek kontaminoval jak jsem čistil před demontáží vzduchového filtru jeho okolí (pro čistění pily, hlavně oblasti řetězu) protože nemám kompresor využívám použité zubní kartáčky, štětec, filtr pak čistím kompresorem v práci, celou pilu tam brát nemohu). Možná zkušenost někomu pomůže, podle prodejce ventilky nádrže téměř nemění a neprodává. Za mě Stihl. Děkuji panu FO za ochotu pomoci. Pěkný den a nadcházející víkend.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika