Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Vlastním motorový vrták opravdu už hodně dlouho. Používal jsem ho hlavně při sázení dřevin, zahrady mě živily. Ale taky jsem vrtal díry pro oplocení dvou ovocných sadů. Pokud si pamatuju, tak to bylo nejméně 250 děr. Jak dlouho přesně nevím. Šlo to pěkně, ale do doby, než se v tom vrtu objevil kámen. To chvilku trvá, než ho vrták nějak zdolá. V mých podmínkách doma to jde ale lehce. Vyvrtat díru hlubokou půl metru je otázka několika sekund. Na horách to bývalo složitější, někdy dokonce zabíračka. Kousnutí vrtáku jsem zažil asi tak 5x, byla to vždy šupa, bolely mě pak žebra. Průměr vrtáku je 150mm.  Rostlin na zahradách jsem pomocí vrtáku zasadil několik tisíc, nemám to spočítané přesně. Když jsem sázel u sebe třeba vinohrádek, tak jsem rýčem udělal jámu 40 x 40 cm, na rýč hlubokou, ale dno jsem ještě provrtal 5x, aby byla zem nakypřená. Spon jako jsou tečky na hrací kostce u čísla 5. Nikdy jsem nelitoval ani okamžik, že jsem si ho zakoupil, ale jak jsem napsal, zahrady mě živily. Stanislaw

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika