Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Predpokladajme, ze pan nie je provokater a iba chce pomoct...
Mám  tuto pohonnou jednotku Honda GS190 viac ako 10 rokov v tazkej prevadzke a som NADMIERU spokojny.

  Vase velké výhrady k jejímu ovládání treba adresovat na vyrobcu celeho traktorceka napr. Vari,
lebo Honda dodava tieto motory bez ovladania. Mne osobne ovsem tato packa vyhovuje, mam
dost velku ruku a pri cuvani jemne pridavam  plyn palcom a nesundávam ruku z riaditka...
Navyse na rotavatore  pouzivam prastaru prevodovku T20, ktoru som kupil za par babek  iba na tento učel, a ta ma extremne pomalu spiatocku oproti DSK317. Vychutnavam si to, a např. při couvání s kypřičem nehrozi, že by mne   přejel...

  Vyhovuje mi také vypínač zapalování na levém řídítku("mrtvy muz"), který mne umožňuje řídítko držet normalne pri praci a ked potrebujem dat ruku prec z laveho riaditka, tak nacvicenym pohybom zaistim packu mrtveho muza - ziadny problem, motor ostane bezat... 
   Ak to myslite vazne, tak Vam asi celkom nerozumiem...

  Na tema: kouřivost motoru:
1. novy nedymil(=nekouřil).

2. po prvej vymene oleja začal mierne dymit
    nejaky automobilovy olej Castrol kupeny priamo v predajni na radu technika

3. po druhej vymene dymil este viac a mierne žral olej. Pouzity ten isty auomobilovy olej. Sr*lo ma to teda  fest.

4. siel som do ineho servisu v inom meste.
  Servisman mi povedal: aha jasne, spaluju sa primesi v automobilovom oleji! Musite pouzivat olej pre vzduchom chladene 4takty, a predal mi od fy B&S malu flasku tohto oleja.(este povedal, ze to nemusi byt akurat od firmy B&S, moze byt aj od inej firmy, ale olej  pre vzduchom chladene 4takty. Vymenil som olej, a diali sa veci! GSV190 PRESTAL DYMIT a prestal žrat olej!  Keby som nezazil, neveril by som...

5. dodnes  pouzivam iba taky olej a nekouří, dobre startuje a ťahá ako drak, je to vyborny motor.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika