Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím, je tu nějaký majitel tohoto křovinořezu, popř. nějaký odborník? Na mém křovinořezu nastal problém, že v otáčkách mírně nad volnoběhem v motoru zvoní/cinká, prostě takový škaredý kovový zvuk. Zdá se mi, že to dělalo již při konci loňské sezony, avšak nebylo to v takové míře nebo jsem si toho nevšiml. Sekáno s ním bylo asi 3x, v provozu byl když to přeženu max. 2 hodiny (kupován až v červenci a pak už rostlo jen seno, resp. ani nerostlo). Má s tím někdo zkušenost, popř. tuší, co by to mohlo být? Křoviňák je v záruce, kupován v 7/2018. Problém je ten, že byl kupován přes internet a reklamaci budu muset pravděpodobně reklamovat u prodejce. Četl jsem něco ohledně servisování u jiných autorizovaných prodejců, ale ti prý s tím mají problém - nekoupil jsi u nás, tak neotravuj. Jinak ze servisů, co se týče nejblíže okr. Blansko jsem našel snad jen Garteko v Brně. Tam si ale nejsem jistý, zda by na opravu vzali, taky nebyl kupovaný u nich. Než to budu řešit formou reklamace, rád bych znal nějaký názor. Zde přidávám odkaz na video s oným krásným zvukem. Kdybych ho byl býval nastartoval o týden dříve, mohl jsem ho dětem místo řehtaček. :-) Hezký večer. https://youtu.be/6XarzAdtLMM
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika