Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Mountfield je nejlepší-proto si kupuji všechny výrobky z mountfieldu a když ti nemá, tak hecht je jasná volba... a pak se s hrůzou spocený vzbudím 😢.Já měl zato, že se bavíme o uceleným aku-programu v dostatečné kvalitě, pokud jde jen o jeden specifický výrobek, tak klidně jeden na sezónu, je mi to potom jedno, ale už u vyžínače by jsem zvažoval, jít do něčeho kvalitnějšího, je to nejpoužívanější nebo aspoň jedna z nejpoužívanějších pomůcek vůbec.Jen kvůli plotostřihu zahodit celý program, pak ten kombi-systém by taky dával smysl, ale pokud někdo musí mít nepraktickou výšku plotu, tak dvě lehké kozy z profilu “U” se stupátky a fošnou by to pak vyřešil klasika plotostřih.Těch několik metrů by šlo i ze štaflí, když nejsou peníze na techniku, jakpak se to dělalo dřív a ručně.Buď chci dát peníze na usnadnění práce nebo nechci a “votom to je”.Průměrně má rodina 45-50tis.čistého příjem, tak nevidím důvod nepustit kačku a co lze si ulehčit, jakmile se uvažuje o aku, tak je to těžký nadstandart, protože aby to dosáhlo aspoň na parametry elektriky, o benzínu nemluvě, tak se musí pořádně vysypat peněženka a jestli si někdo myslí, že udělá s výrobky za dva litry terno, tak je mi ho fakt líto.Aku je daň za nezávislost omezeno pracovní dobou, pokud se nenasype do kvalitního příslušenství v podobě rychlonabíječky a další kapacitní baterie.Nevím jestli už Stiga má to co požadujete, ale nezdála se mi tak výhodná s nabídkou oproti stihlu a jestli dojde s něčím Bosch pak by to byla paráda-v aku jede poměrně dlouho a díky tomu se mi vyplatí kupovat Bosch-profesionál v dílenském nářadí.Neřeším v tuto chvíli cenu stihlu, ale použitelnost a využitelnost programu, tím je pro mě výhodný a na slovíčka PRO, nebo Profesionál, nato kašlu, to píše kdejaká značka, podstatná je ona kvalita co za svoje peníze dostanu.Ještě jsem nepotkal člověka se spokojeným aku výrobkem noname, spíše naopak-divil se, že je zkrácená záruka na baterii, kterou po zimě už nenabil, ale mohl ji odložit vybitou a tím ji odepsat svoji neúdržbou, s tím se nikdo nepochlubí.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika