Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Od 90-tych let se barvy s těžkými kovy nevyrábí v Evropě.Uskladnění je kdekoliv v poho, stačí když nato nechumelí nebo neprší, vždy jsme to skladovali ve stodole-Mf70,Vari, sekačky i riderpark.Jediné co jsme dělali, že se vyjel karbec dosucha díky kohoutu, ocelová nádrž se musela naplnit a dát stabilizátor paliva, u plastové jen stabilizátor paliva-pak nejsou potíže ani po 6-ti měsících odstávky.V záložní elektrocentrále už mám takto palivo několik let a nedávno jsem ji na 2hprotáhl bez potíží.U 4t je to bez komplikací, u 2t se to dělá tak, že nespotřebovatelná směs paliva se nalije do auta, když máte min.1/2nádrže, pak se nic nestane, psal to stihl o svém oleji, s jiným by jsem to nezkoušel, nepoškodí to ani katalyzátor.Komplikace nastaly u 2t až s biosložkovými benzíny, předtím mohla být směs namíchána v 20l kanystru z kterého se během roku postupně nalévalo do křoviňáku a pily, teď je to jen 5l max.namícháno se spotřebou do 2 měsíců.Mít menší množství, používám míchací nádobku na 0.5l.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika